Par pitanja onako...


Recommended Posts

Priblizi isparivac obavezno i proveri ugao paljenja, sa tom potrosnjom kako je sad nastelovan izlazi 180. pomeri malkice paljenje unapred i to je to. Verovatno nisi vozio bmw sestaka do sada tako da ti se cini malo bucan jbg... to je bembara. Naviknuces se vec, pun gas i desna strana puta... :dance3: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

Ako nemas nameru benzin da popraljas bolje ne diraj protokomer jer ce opet da strada od detonacija. moj savet a ti kako hoces...kvalitetno ulje i bobar gas i nista vise :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

Otvorio sam klapnu protokomera do kraja i zaglavio,a i bila je skoro do kraja otvorena i zaglavljena.

Ali sad majstor za plin nece da mi pomera isparivac,kaze nije do toga,moras da ga napravis na benzin da radi pa da on prebaci na 2000 obrtaja na plin.Ovako nista neces da postignes.

Mehanicar mi kaze da nadjem drugi protokomer,ja mu kazem da protokomer nema veze sa plinom i da moze da radi kad je otvorena klapna.

Sto se tice paljenja nece da upali bez gasa a ni kad mu dajem malo gas vec dugo vergla i upali mozda posle 15-20 sekundi. Ako nabijem gas u patos onda upali brze,posle par sekundi.Ali iz drugog puta.Mora prvo da vergla bez gasa pa posle gas u patos.

I sad ne znam sta da mu radim vise.Izgleda mi da imam posla sa idiotima i samo me deru a niko da popravi jebani problem.

Link to post
Share on other sites

Nema fals vazduh,zamenio sam komplet ona creva gde prolazi vazduh,i sve lepo fiksirao...a bilo je u haosu ranije.

Izgleda mi da cu morati da ga sredim na benzin da radi,bice to zanimljiv potez,fali pola instalacije,pumpa,creva,dizne itd..itd.. :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Evo ti protokomer

http://www.kupindo.com/kupovina/PROTOKOMER-ZA-BMW-JEFTIN/9044515/a6eec35fc6701f1d098dc79f9629d7535/b3df2be9f4875c50f5fb32f874d5db677/c7b74cfe89208f6a3bcc341317f123f92

ako ti je pumpa ispod ruba imam ja, 3500 dindzi, filter i creva kupi i izaci ce te sve sa radom 100e

Mnogo sviras a ne radis nista, uzmi malo srafciger nece da te pojede :D

Link to post
Share on other sites

taj motor na plin nece da radi lepo bez sekventa, napravices benzin i posle dve detonacije sve po starom. Ako napravis benzin uradi sekvent plin da te ne boli glava. Nije reklama nego ponuda, radim sekvent sestak za 500 eura, posto imas bocu i cevi sa crevima 450. jeste kes ali vredi sve pare...

Link to post
Share on other sites

u svakom slucaju sekvet ili ovaj nista nece da radi dok ne napravis da radi kao sat na benzin. eh onda rjesavaj plin. ovako ces se nadavat para na prepravke i raznim majstorima a nikad neces napraviti da sve radi ok.

Link to post
Share on other sites