Recommended Posts

Ista je visina,imao sam i pozadi fabrichke opruge,ali su bile ugrijane i malo sabijene i zamijenio ih ovim plavim...i prije mi je auto bilo nize naprijed,a to me je nerviralo...sad bih da izjednachim visinu sa zadnjim dijelom...

Link to post
Share on other sites

Ajde sad da ti nacrtam nesto :prankster2:

image0135.jpg

Vidis ovu liniju sto ide od fara duz krila, preko vrata (kvake) pa pozadi do stop svetla?

Pogledaj sad koliko je prednji rub udaljen od nje a koliko zadnji...?

Sta mislis da izjednacis, i sa jednakom visinom na oprugama i dalje ce biti poboden

To tako mora da bude, ako hoces ladu onda kupi ladu, a za bmw ne uzimaj vaser-vagu ;)

Link to post
Share on other sites

Auu,Komovi su zlo :)...nije to meni na autu nishta strashno ali mene malkice nervira...nego reko' kad sam vec stavio pozadi sportske,da stavim i naprijed...da mi ne budu sjecene naprijed...i htjedoh da pitam,ako je neko stavljao plave nazad,koje idu naprijed...

Link to post
Share on other sites

Tek ce da bude ;) Na prolece farbanje, vraceni fabricki farovi sa xenonima,cekam babica na krugove, berbet type e poliran 8+9.5J, M enterijer stavljen ssa grejacima, 2x12" 600W muzika, gewinde i tako dalje.... Bice nesto od njega :)

Link to post
Share on other sites

Tek ce da bude ;) Na prolece farbanje, vraceni fabricki farovi sa xenonima,cekam babica na krugove, berbet type e poliran 8+9.5J, M enterijer stavljen ssa grejacima, 2x12" 600W muzika, gewinde i tako dalje.... Bice nesto od njega :)

Opaaaa...bice k'o Bog :)...samo nek' je sa srecom...planiram i ja na proljece sredjivanje...pa cemo vidjet' ciji je ljepshi :)...salim se...lutka ti je auto,stvarno,a sa 9.5J pozadi ce izgledati pakleno...

Link to post
Share on other sites