broj motora po novom zakonu


Recommended Posts

Al ce biti negde zaveden broj motora...

dobro bice zaveden ali dali ce moci da se recimo ubaci drugi motor isti takav pa da se samo prijavi ,,

Link to post
Share on other sites

Broj motora se neće upisivati u saobraćajnoj ali će na saobraćajnoj biti čip tako da će se detaljnijom proverom a to može svaki čitač kartica moći utvrditi ne samo brj motora nego još više podataka nego što je do sada stajalo u saobraćajnoj.

Link to post
Share on other sites

Broj motora se neće upisivati u saobraćajnoj ali će na saobraćajnoj biti čip tako da će se detaljnijom proverom a to može svaki čitač kartica moći utvrditi ne samo brj motora nego još više podataka nego što je do sada stajalo u saobraćajnoj.

ok ali poenta je da li moze da se ubaci drugi isti takav motor kao rezervni deo bez peripetija i carine itd

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Sta bi sa ovom pricom? i hoce li biti carine na motore od nove godine?

Evo najnovija vest za automobile

http://www.politika.rs/vesti/najnovije-vesti/SMANJENA-CARINA-NA-AUTOMOBILE-IZ-EU-i73197.lt.html

Dajte neka iskustva, ako je neko menjao motor skoro, jel ga carinio, ili se ceka posle nove godine sta ce biti?

Link to post
Share on other sites

oba linka se odnose na uvoz vozila koja zadovoljavaju euro3 normu. tema je broj motora... na ovaj ili onaj nacin mozes cariniti bilo koji motor. mozda je do mene, ali ne vidim vezu izmedju ovoga.

Link to post
Share on other sites

Nisam hteo da otvaram novi topik, interesuje me ima li sta od vesti vezano za pricu oko broja motora,

da li ce carina na motor biti manja ili ukinuta, da li ce biti tretiran kao rezervni deo i slicno

A link sam naveo jer ovo su objavili ovih dana za automobile

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...