angel ayes,FOGLIGHTS,TAIL LIGHTS


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa to me interesuje, kako su zadovoljni, da li im rose i kakva je vidljivost... cekam trasnporter-ov komentar na ovo...

Ne rose naravno, jer da je tako potegao bi ih u djubre istog dana, vidljivost je jedno 10x bolja a sto se izgleda tice to je stvar ukusa...... za te pare su odlicni !

Link to post
Share on other sites

de si kupio?

kakvog su kvaliteta?

bubanj potok, extra kvalitet kolko ja primećujem neki "MYCARR", prevrnuo sam pijac i našao samo tu jednu garnituru, samo kolko ja vidim da će to teško da može na e34 pošto je jedan prsten veći a jedan manji hmmmmmmmmm.....

Link to post
Share on other sites

neznam ovde dodje 50e sa montazom ja cu sebi da ugradim crvene a gledao sam na dosta auta momak je radio i svi su xtra zadovoljni jeb ga puno mi je dati 250 evra za originalne farove tako da i ovo moze proci po meni

Link to post
Share on other sites

brate javio mi se lik danas bio je nedostupan par dana

uglavnom sljedece reko mi je da dosada nije montirao na bmw vec samo na golfove cjena je 50 evra za 2 fara ono za golf su malo veci farovi ovo ono uglavnom ua bmw bi bilo malkice skuplje ali ne previse ije reko tocno jer kaze da mi i djabe to napravi nemoze cijeli sljedeci mjesec i dalje jer ima previse posla cak je radi toga i izgasio mob da se nemoze dobiti

znate kako je svak oce da mu avto bljesti za novu sezonu pa svi rade nesto kod njega pretrpan je a nema bas adekvatne uvjete za rad

Link to post
Share on other sites

E,pazi sad,meni je najveci poduhvat za to da nadjem te venecijanere,to me muci,ali ok,nije problem nikakav,jednostavno ubusis krajeve sa burgijom 5mm,a sto se tice onih zareza,ako ti deluju komplikovano,ima i prostiji nacin,uzmes nareznicu,i na okrugao profil samo narezes navoj,i dobijas preprecizan fabricki :good: :D :D

zarez i extra svetlo,sa kontra strane zalepis kolaz papir,ili sivu traku,i sta,gotova stvar.Najteze je skidati farove,kod mene su zapekli,pa ih grejati,pa staklo vaditi,pa busiti ih,lepiti providnim lepkom,posle montirati,i na kraju svega,steloveti farove,a to mi ja naj gore,posto su sad,nastelovani,da ni fabrika ja mislim tako ih nije uradila :D :D :D :D :D :D

Link to post
Share on other sites