angel ayes,FOGLIGHTS,TAIL LIGHTS


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E sad,ne bi da budem bas siguran kako to ide sa venecijanerima,ali znam da je drugar pravio od akrilne plastike(sto se prave lenjiri i slicno)ne pleksiglasa,i sasvim su se lepo savijali zagrejani u rerni,ne na visokoj temp.vec na nizoj(sve zavisi od plastike)ali duze,da bi se ugrejalo sve do sredine.

Mada,moram priznati da je to sad lepo za odrzavati,ali kad dodje leto,ceste su pojave da se doticni andjeo malo usuce ili deformise imajuci u vidu temperaturu napolju plus kad sunce upre u farove,kroz staklo je temp.dovoljno velika,da pocne da krivi taj angel,pa jos ako upalimo farove i maglenke,posto tako nas BMW izgleda mnogo opasnoo :D :D :D :D :D :D onda od sveg truda osta samo :good: nula hehehe :D :D :D :D

Mada,moram priznati,vredi probati..i ja hocu,samo da nadjem taj prokleti venecijaner,kojeg ne znam ni gde da trazim :D :D :)

Link to post
Share on other sites

mani se corava posla, jer cisto sumnjam da ce ti uspeti, a sad ces i videti zasto. da je to tako jednostavno svi bi to radili :good:

slike govore sve

prstenoviej1.th.jpg

e36eyeskundenbild1yq5.th.jpg

angele36qe4.th.jpg

170510zl6.th.jpg

155610ac6.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Ne znam sta zelis da kazes sa ovim?

Znam ja da je najlakse i najsigurnije da ce d aradi ako to kupim,ali i to je neko napravio,nije se samo stvorilo :good:

salu na stranu,sve je to lepo,ali zna se i cena koliko to kosta,a nema ni malo one originalnosti,da sam nesto uradis,najlakse je reci,kupio,kao ida kupis novi ferari,a meni je sladje neki M5 e34 sam uraditi na 500ks :D

Tako i za svetla,pokusacu,ako ne uspem,jbg-a,bar sam probao,znam da ima mnogo zezanja,ali para nemam za bacanje :D Na zalost.

Link to post
Share on other sites

samo rech dve na ovu temu...

to je stvarno lako napraviti

ja sam sledio primere i fore sa raznoraznih foruma i sam sam poqshao to da nqapravim i od shipkica za venecijanere i od ofingera iz samo jednog razloga

mnogo mi se svidja angel ayes fazon ali nigde nisam nashao crne farove sa tim prstenovima na netu

poshto sam u shadow line farove ugradio i xenone zashto ne bih stavio i prstnove? shto bi rekli bracha srbi: nije to sveto pismo...

sve shto treba je da se nadju shipkice od venecijanera ali PUNE znachi onaj stariji model koji se ne proizvodi vech 2 godine

ovi shto se sada proizvode su isto 6ougaonog oblika ali su shuplji

e to je loshe...jer da bi se svetlost lepo prostirala kroz shipkicu potreban je pun profil

ofinger je do jaja stvar ali nije kruznog oblika nego jajastog i suvishe je debeo... 8 x 10 mm jbg...

dok ne budem nashao neshto nalik tome prstenovi che malo sachekati

i postoji josh jedna stvar...

ako sami budete ugradjivali prstenove u svoje farove oni neche biti bash chist i pravilan krug vech maloooo kako bi rekaooo rasejan, zbog toga shto fabrichki farovi bili oni crni, zuti ili beli su GRBAVI

staklo je tako odliveno i prsten iza toga ima efekat kao da ste ga stavili iza stakla od tush kabine

mada... to je realnost, ali o5 ne izgleda tako loshe

najvecha mudrolija je ta da se sa fara skine staklo a da se pri tom ne oshteti...

trebaa imati i onu samolepljivu foliju koju chete zalepiti SAMO na onoj strani shipkice ili profila na kojoj ste napravili zareze

folija usvari daje neki 3D efekat kao da su zarezi nachinjeni na celoj shipkici i ujedno doprinosi reflexiji svetlosti

a kada stavite u mikrotalasnu ili rernu PRVO che pocheti da smekshava sredina pa tek onda krajevi

diodice se mogu nachi u radioklubu ili jebiga kako to drugi reshvaju iz upaljecha sa lampicama

sve ostalo su uzaludni poqshaji i je2 da che sijati

eto, to su moja neka isqstva sa prsenovima

Link to post
Share on other sites

ma tesko u pm

od alata busilica,neka tegla kao kalup ,skalper,Å¡poret ili rerna

materijal venecijaner ,silikon ,led dioda ,izolir traka ,zica i pici

cena 5 do 10 evra i strpljenje .

za 10 evra imate preko oko 10 Å¡ipkica ...1 par ce ispasti kako treba sigurno ...

ja sam napravio ali ne za farove ...oblozio sam jedan zvucnik tako i ispalo je do jaja :angry:

Link to post
Share on other sites

ma to izrezbareno je drugar radio sa nareznicom krupnijom,sija bas tako,nego sandokan,reci mi posto se ti bavis sa tim,cenu samo prstenova za e34 ako ima,jer zaista nemam para za farove,ali verujm i da bi ih uzeo bez razmislajanja.

Link to post
Share on other sites

ovo je cena za dva komada bez postarine, no koliko sam mogao da vidim, ovde ima vise varijanti prstenova i to je malo zbunjujuce tj svaki izgleda drugacije.

onaj poslednji link koji sam stavio nije pun krug kao sto je recimo ovo:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...A:IT&ih=006

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...A:IT&ih=014

onda ovi su kao sto vecina prodaje

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...A:IT&ih=007

http://cgi.ebay.de/STANDLICHTRINGE-ANGEL-E...1QQcmdZViewItem

Link to post
Share on other sites

a ja?

mene ko jebe a?

daj josh 5 za e34!!!

ili 5 ili nishta!

shalim se, evo meni trebaju 4 komada crvene boje za e34

da li je to 1 ili 2 kompleta u svakom sluchaju 4 kom

eto

Link to post
Share on other sites