Recommended Posts

Nema tu neke cake, osim da treba da nadjes dobar kljuc koji ce dobro da uhvati svecicu

Nijedan sprej nece proci do tamo gde je zapeklo

Najbolje gedoru ako imas takvu, ako nemas onda nadji cevasti kljuc pa na njega na drugu stranu namaknes odgovarajucu gedoru

Ali uzmi obicnu palicu, nemoj cegrtaljku, pa jednu ruku na jednu a drugu na drugu stranu i opleti

Ili pneumatski pistolj, ali nemoj da te jebe roda da ih njim zavrces :D

Pisem gluposti ali hocu da kazem da ako je navoj vec mozda ostecen nekim pogresnim cimanjima mozes da ga smaknes skroz a to ne bi valjalo

Link to post
Share on other sites

Pokusaj da nabavis originalni kljuc za svecice i na hladan motor.Mislim da je do kljuca, nema tu mesta izmedju glave i svecice za siri kljuc.Pa samim tim kljuc zaglavi u glavi,zato i nemozes odvrnuti.Pokusaj !

Link to post
Share on other sites

Imao sam isti problem na m40motoru i resio cevastim kljucem na koji sam dodao okasti naravno nemoj se plasiti dobro zapni na trzaj naglo nikako lagano vec bez straha i nema da brines ne lome se one tek tako samo neka cevasti kljuc lepo naidje na svecku i moraju se odvrnuti a posle idu i rukom llako.

Link to post
Share on other sites

nista bolan na vruc motor....ja juce bas izvrtao svjecice na mom....bio vruc motor,nisam ocekivao probleme....

sve odvrnuo ali jedna nece i nece...saceko da se ohladi i odvrnuo normalno.

a moj kum jednom bio nestpljiv pa ga mjenjanje svjecica izaslo 200€.

inace nikad nikom ne mjenjam svjecice....ako nemas kljuc evo ti i odvrci...

Link to post
Share on other sites

nista bolan na vruc motor....ja juce bas izvrtao svjecice na mom....bio vruc motor,nisam ocekivao probleme....

sve odvrnuo ali jedna nece i nece...saceko da se ohladi i odvrnuo normalno.

a moj kum jednom bio nestpljiv pa ga mjenjanje svjecica izaslo 200€.

inace nikad nikom ne mjenjam svjecice....ako nemas kljuc evo ti i odvrci...

i danas sam probao i nece ...nabavicu cevasti ( imam negde u supi al da ubijes nemogu da ga nadjem) pa cu polugom ...

Link to post
Share on other sites

uzmi cevasti za gedoru, i na rucicu od gedore stavi neku duzu cev, ali gledaj da bude jaka.........drzi nastavak gedore pravo da ne sjebes navoj svecice, a drugom rukom lagano pokusaj da odvrnes......

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...