Ima li hidro podizače ili ne


Recommended Posts

Ajmo poznavaoci

stvar je u sledećem

100 e je u igri

kao što znate vozim e 34 524 td 89. opklada je u tome ima li ili nema hidro podizače i treba mi neko ko poznaje i vozi BMW da to kaže

ja ne mogu napistati svoje mišljenje tj da li ih ima ili ne jer sam član kluba da ne bude da utičem na vas ali zato vi možete

dojaviću ko je dobio opkladu :D

Link to post
Share on other sites

Vozi golfa? E nda cemo ga drimo u neizvesnosti :D

Link to post
Share on other sites

ma brate ja se ponudio da ga lično pregazim :D :D ali on tripuje da je bolje voziti golfa i za par amortizera za peticu uraditi generalnu nego da vozi BMW-a

nego dajte da ja uzmem pare pa neka ga on posle u neizvesnosti :D :D :D :D :) :) :D

Link to post
Share on other sites

ma brate ja se ponudio da ga lično pregazim :D :) ali on tripuje da je bolje voziti golfa i za par amortizera za peticu uraditi generalnu nego da vozi BMW-a

nego dajte da ja uzmem pare pa neka ga on posle u neizvesnosti :D :D :D :D :D :D :D

Sto se golfa tice tvoj ortak je u pravu jer ga uvjek moze trampiti za malo bolji mobilni telefon. :D

PS. Par prednjih amortizera mu dodje 140 eura sa ugadnjom.

Link to post
Share on other sites

par prednjih amortizera srednje klase ( kayaba ) su 100e novi sa ugradnjom

naravno ima i za manje pare

kazi drugu da mu dajem pokvareni samsung e250 za golfa ..... jos je pod garancijom pa moze da ga sredi hehehehe

Link to post
Share on other sites

ma ko jos radi generalnu , ceo drugi motor stranac za 300e i miran si sledecih 200 000

Link to post
Share on other sites

ok draganče reći ću mo ali vidi nekako da bude glavu za glavu ipak je golf gti :) :D

može li tvoje stručno mišljenje što se podizača tiče jer treba menjati ulje a laka kinta uvek dobro dođe :D :D

Link to post
Share on other sites

par prednjih amortizera srednje klase ( kayaba ) su 100e novi sa ugradnjom

naravno ima i za manje pare

kazi drugu da mu dajem pokvareni samsung e250 za golfa ..... jos je pod garancijom pa moze da ga sredi hehehehe

Jel to sa punjacem? Trazi mu jos 50 eura uz golfa. :D

Link to post
Share on other sites

nek prenoći.....

mnogo je 50 e iako ne volim golfove ali ide kanta ko mećava :D

Malo se salim jer ih kod nas ima bas mnogo, imam osjecaj da u Njemackoj nije ostao nijedan primjerak

Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novi post

opet mi treba pomoć

nikada nisam imao auto koji je prešao skoro 200 000 ovaj je prešao 180 i nešto preko

do sada sam mu sipao sintetiku i mislim da je možda vreme da pređem na mineralno

grešim ili ne ?

Link to post
Share on other sites

pre toga prvo predji na polusintetiku ...... vozi sa tim uljem nekih 5-6 000 i onda predji na mineral

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...