Recommended Posts

Dakle nasao sam ove gume kao all season gume pa bih samo njih i vozio cele godine.

Da li mogu na e-34.Sta mislite o tom resenju?Gledao sam kalkulacije ali dzaba kad ne znam koliko ima mesta.

225\60\16 Vredestein Quatrac 2,cena 85e

Link to post
Share on other sites

Samo imaj u vidu pre nego sto konacno odlucis da All Season gume nisu ni za leto ni za zimu, to je marketinski potez proizvodjaca a guma sastavom i tvrdocom negde izmedju letnje i zimske tako da nije ni tamo ni ovamo...

Link to post
Share on other sites

Najjeftinije je imati neke Al felne i gume za leto tipa 16,17 i 18 incha, a za zimu Fe 15 incha. Bezbednost na 1. mestu, a ne postovanje zakona. Nisu mi jasni ljudi koji sada jure da kupuju zimske gume zbog zakona??? Zimske gume se kupuju zbog licne bezbednosti i bezbednosti putnika koje vozis, a ne zbog novog ZOBS (bar ja tako razmisljam).

Vidim po tvojim autima da ti izdatak od 200-250 evra za 4 nove zimske gume (koje mozes da vozis 4-5 sezona), ne bi predstavljalo problem. Zato pamet u glavu oko kupovine. Igu podrzavam 100%. All season su tesko sranje. Nit smrdi nit mirise. Nisu dobre leti, a nisu ni zime. Ali proizodjac je razmisljao da ce se uvek neko zaleteti i kupiti, misleci da ce sa time resiti sve svoje probleme. Nadam se da sam ti pomogao oko odluke. Pozzzzzzzzzz

Link to post
Share on other sites