Recommended Posts

aj ne skrtari na fotkama ..... felnice su odlicne ..... daj jos neke podatke i jos slika

Link to post
Share on other sites

ffsaxe8.jpg

novicadseq2.jpg

Dodao bih da ga vozim na plin,i da ga ovih dana spremam za farbanje i sređivanje branika.Dilema je jedino u tome da li da boja bude ista ili neka druga?S obzirom da je iz Crne Gore isplatili se u njega uložiti puno novca i na kraju možda nemati ništa :) ?Čim budem našao ili uradio još slika šaljem :pilot:

Link to post
Share on other sites

Autic i ovako dobro izgleda, a sad jbg, ko moze biti pametan zato sto je CG i sta ce da bude!

Da znam i sam bi uzeo jednog, jer su mnogo jeftiniji i ocuvaniji (neki), zato sto su kasnije uvozeni ovamo.

Sta fali da ostane u ovoj boji? Kad zasija ponovo... tako je svejedno.

Zamisli samo rastavljanje celog, farbanje spolja i iznutra, ako hoces drugu boju...

Da bi ljudski ispalo i kako to BMW zasluzuje, mora biti gola skoljka...

Odmah vise love, vremena, za*ebancije... a on i dalje CG!?

Razmisli dobro :pilot:

Link to post
Share on other sites

Lep auto ! Sasvim ok deluje sa slika.

Jedna zamerka. Skini ovu odvratnu rucicu menjaca. NHF

mali off.

Jel se vise zna sta ce biti sa kolima na CG ?

Link to post
Share on other sites

Ručica je skinuta,ovo su slike mislim još od avgusta.Pa nisam baš siguran.Svi u vladi su za preregistraciju s tim što bih morao da platim 69.5% od kataloške vrednosti vozila :) .Jedino je Dinkić među njima koji ni to ne odobrava ali kaže da taj auto će moći da se vozi dokle god se sviđa njegovom vlasniku ali preregistracija po njemu nema šanse :pilot: .

Link to post
Share on other sites

To stoji,ali s obzirom da sam početnik jače mi ne treba...

Dobra je i 16-ka, ide i ona sasvim fino!

Bitno da sedis u BMW-u! B)

316???moj prvi auto...ma ide i on fino pogotovo u odnosu na druga auta te kubikaze...Samo pomalo...

Slazem se sa tobom! Vazno je da decko vozi BMW!

Bice... :preved:

Link to post
Share on other sites

Meni je ovaj auto sasvim OK.Posebno mi je drago jer sam oduvek se nadao da ću voziti E36 :preved: .Ljudi BMW je BMW ne bi oni taj motor stavili da nema solidne karakteristike B) .

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Ti bas imas MUDA kad si tolku kintu spucao u stranca-RESPECT, a inace auto je bombonica i samo neka ti predje u naviku da nakon pranja auta namazes i gume nekim sredstvom za to, to ti je kao kad obuces Armani novo odelo i obujes neke strokave cipele.

Link to post
Share on other sites

Farbanje je koštalo oko 500eur...Sad što je stranac šta da mu radim..Valjda nijedan Bmw ne zaslužuje da bude zapostavljen....Ma još neko vreme pa ga teram u CG na prodaju...

Link to post
Share on other sites