Recommended Posts

Citao sam negde da vrlo jednostavno moze da se ugradi mp3 u ovaj auto, kao povezuje se kod cd sarzera i slicno... Ima li neko nekog iskustva sa tim???

Link to post
Share on other sites

Imas na forumu, postoji uredjaj kao hard disk sa virtuelnim cd-ovima, u stvari su to samo folderi u koje ubacujes pesme...

PS: kaci se nakabal za cd sanzer

trazio sam... jbg nista nisam nasao... imas neku adresu ili kako se zove taj uredjaj??

Link to post
Share on other sites

da... to je to... bravo prava stvar. hvala ti puno drugar...stupicu u kontakt sa njima :preved:

Kupio sam ja od njih uredjaj pre jedno 7 meseci. Uredjaj radi dobro ali ono sto je lose je konstatno pozadinsko pistanje koje varira od broja obrtaja motora.

Kada vozis sporo ne cuje se, ali kada si na autoputu i drzis 4-5k rpm jako nervira.

Link to post
Share on other sites

Kupio sam ja od njih uredjaj pre jedno 7 meseci. Uredjaj radi dobro ali ono sto je lose je konstatno pozadinsko pistanje koje varira od broja obrtaja motora.

Kada vozis sporo ne cuje se, ali kada si na autoputu i drzis 4-5k rpm jako nervira.

kako to???? nebi smelo jbg....<_<

Link to post
Share on other sites

kako to???? nebi smelo jbg....<_<

Znam da ne bi smelo, ali je tako. Proguglaj malo videces da na stranim forumima ljudi imaju isti problem. Ocigledno problem u dizajnu uredjaja.

Link to post
Share on other sites

Znam da ne bi smelo, ali je tako. Proguglaj malo videces da na stranim forumima ljudi imaju isti problem. Ocigledno problem u dizajnu uredjaja.

Bas cu da vidim... a i kontaktirao sam firmu da vidim sta oni kazu<_<

Link to post
Share on other sites

Ovo mi je odgovorio prodavac na moju pricu da je covek kupio i da se cuje to sto se cuje....

Mozda mi samo nije javio ili mi se javio ali je bilo davno. Svako moze da vrati uredjaj i meni je najbitnije da musterija bude zadovoljna jer se ovaj uredja prodaje po preporuci i preko foruma. Ljudi prenose da je dobar ili nije. Znam da sam takve probleme imao na VW i Skodi ali je proizvodjac to resio. Sve probleme prijavim proizvodjacu i on kasnije to resi.

Link to post
Share on other sites

Ovo mi je odgovorio prodavac na moju pricu da je covek kupio i da se cuje to sto se cuje....

Mozda mi samo nije javio ili mi se javio ali je bilo davno. Svako moze da vrati uredjaj i meni je najbitnije da musterija bude zadovoljna jer se ovaj uredja prodaje po preporuci i preko foruma. Ljudi prenose da je dobar ili nije. Znam da sam takve probleme imao na VW i Skodi ali je proizvodjac to resio. Sve probleme prijavim proizvodjacu i on kasnije to resi.

Uzmi pa probaj, pa javi da li imas zujanje.

Link to post
Share on other sites

Uzmi pa probaj, pa javi da li imas zujanje.

ma videcu... Trenutno sam u Nemackoj... ma verujem ti, veruje ti i ovaj tip, pisao mi je par meilova

Link to post
Share on other sites

ma videcu... Trenutno sam u Nemackoj... ma verujem ti, veruje ti i ovaj tip, pisao mi je par meilova

Uredjaj je super samo da nema zujanja.

Kompletne kontrole preko MF volana, cak radi i premotavanje koje pise da ne radi na forumima.

Ako su mozda u novoj verziji uredjaja resili RPM zujanje bio bi savrsen uredjaj.

Link to post
Share on other sites