Recommended Posts

Još jednom pozdrav svim ljubiteljima, elem par slika ovo je kako sam ga preuzeo, pa kako ga budem sređivao uslediće nove fotke

dsc00401t.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00403f.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Dakle 525i 24v M50 naravno...preneo ga pre par dana nešto ispod 8000din čekam alufelne 15ice zbog zimskih guma, a na leto 17ice...nije mi frka neću ga registrovati dok ga ne pretresem jer je uzet od preprodavaca, doduše kod njih je bio od septembra, i očerupan je za 17ice, dvd pioneer, naravno remus.Kaže vlasnik da ga je prao svaki dan, raduje me da je kod ljudi od kojih sam uzeo samo stojao na parkingu.

Link to post
Share on other sites

ima neke presvlake...moram da ih skinem, mada mislim da je malo vozacevo sediste osteceno, mada su oba u savrsenom stanju, nisu kriva.Nemam para sad spremam je za registraciju 37000 ima ortak 535 za delove a u njemu braon koza, neznam kako bi mu cucnula, morao bi i kasetu da zamenim, i enterijer sa vrata tj tapacire.Sada prvo moram da uzmem gume i alu 15ice, posle sve lagano.Definitivno mu cuci bela boja

Link to post
Share on other sites

Lepa petica, bar na oko.Imam felne za tebe 15" i 16".

15" sve 4 felne OK. 2 letnje, 2 zimske gume po 4 mm sare 205x65x15

65537_174390592579139_10000024597426.jpg

Cena 150 sa mojom dostavom.

16" 5 komada sve su OK. Svih 5 letnjih guma po 4 mm sare 225x55x16

23102010557.jpg

Cena 250 evra sa mojoj dostavom.

Link to post
Share on other sites

Nije skupo za pravu stvar...imam neke kobinacije sutra pa ako bude postaviću slike...zima će proći sa 15-icama...od marta planiram 17ice.Kod nas u provinciji moze jeftinije da se nadje...imao sam skoro u ponudi jedne lepe M sport 17ice dakle nisu sa 3jke vec sa 5ice sa dobrim gumama...

Link to post
Share on other sites

Ove felne su od 3-ke (e36) i nece moci nazalost na tvoj auto...

Ispravka ustvari mocice uz distancere koji bi te verovatno izasli dosta vise od para koje si dao za ove felne...

Link to post
Share on other sites

sto se tice felmi moras staviti naprijed distancere

a sto se tice auta extra je.

ja sam imao ovakvu bijelu samo sam joj ofarbao lajsne i ovo po dnu crno u bijelo i mnogo je ljepse,neces se pokajati i zatamni stopove,na ovu bijelu mnogo dobro izgleda

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

definitivno felne sa e36 pasuju samo pozadi, napred treba distanceri sa preko 12mm debljine, elem nije mi frka pa polako kad imam ulozim u lepotana...Elem plin sredjujem ovih dana, kupio sam drugi rasplinjac, emulator prekidac...nabavio sam 4 dunlop gume 205 65 neznam da li cu ih staviti na celicne felne ali u svakom slucaju i po snegu sa losim gumama dobro se ponasa

dsc00433m.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...