e30 316i & e30 320i


Recommended Posts

Evo da nešto napišem o svojim vozilicama...moje prvo auto je bila kocka e30 316i coupe ...sve šta na ovom autu nije valjalo je bila izblidila boja i to je to...pretrpila je godinu dana mog gaženja i vježbanja drifta :clapping: i hvala bogu preživila...dobila je u međuvremenu novu boju i felge borbet t 215/40/16 gume...evo par slika...

2re7xd1.jpg

6xp2pc9.jpg

img2526zm0.jpg

img2529ov6.jpg

dsc00191ru4ms7.jpg

No eto došlo je vrijeme za rastanak :clapping: teška srca san je morao prodat jer san je vozija malo više od godine i sa njon san proša stvarno sve šta san moga i izmučija san je koliko god san moga :clapping: i nikad ništa...prava je pila bila...mislijo sam se da je ostavim i ubacim nešto jače ali sve bi me to previše izašlo s obzirom da san već dosta para u nju uložija...i tu je plavoj zvijeri bija kraj :( ALI :preved: došlo je nešto šta mi je priraslo srcu :)

E30 320i coupe...brock b1 215/40/16 falken gume zada distance od 1,7cm...is prednji lip,mtehnic krilo,šiber,daljinsko centralno,bilstein amortizeri weitec opruge...i tako neznan šta da vam više kažem slike vride više od 1000 riječi :clapping: B)

dsc00381fh8ot5.jpg

dsc00381fh8ot5.7dbbe7e54f.jpg

dsc00440mv9qh4.jpg

dsc00496kr7ab8.jpg

dsc00496kr7ab8.2c65d0b271.jpg

dsc00541zf9.jpg

dsc00541zf9.a13c394187.jpg

dsc00540uw9.jpg

dsc00540uw9.7c6738905e.jpg

uživajte :clapping:

Link to post
Share on other sites

Au druze, oba su lepa, kao slika!!!

Stvarno izgledaju do j***!

Beli je... mislim, sta reci...

Nek ti je sa srecom i dobro ga vozio!!! :preved:

Postavi jednu sliku pored mora, malo da se prisetimo.... B)

Link to post
Share on other sites

evo još malo slija B) ...ja i moj prijatelj malo german style...inače golf 1.9tdi chipan prednji branik r32 i lip od cupre,gewinde,18x9 bad look xenon bla bla bla i tako...uživajte... sljedeći put neke slike sa mora :preved:

dsc00444mk9.jpg

dsc00443kh9.jpg

dsc00429xs0.jpg

dsc00424yr3.jpg

853645PB044157.jpg

Link to post
Share on other sites

Bog decki!Kako,samo kako su ti krila ostala citava tolike felne!razumem da su vam putvi dobri ali ne vozis ga ti samo na auto-putu!!!

kakav autoput prijatelju bija san samo jedan put do auto puta tek tako bzvz ja samo po gradu vozam...a moraš pazit i to je to nigdi se ne penješ B) i putovi po splitu su katastrofa al eto moran vozit :preved:

Jel ova bela kocka iz Zadra mozda stigla ?

nije nije al čua san da ima neka u zadru već su me pitali to....

Link to post
Share on other sites

mmmmm pravi german style.... i jedna i druga kocka su extraaa, mada mi se bijela vise svidja.... ove brock b1 joj nenormalno dobro leze, ja sam imao muke da nadjem te felne za calibru i na kraju ih nisam ni nasao....

kazes putevi u splitu losi??? ihh sta bi rekao onda za nase puteve???

jesi razmisljao da matiras u crno ove grile naprijed, tj. masku????

Link to post
Share on other sites

mmmmm pravi german style.... i jedna i druga kocka su extraaa, mada mi se bijela vise svidja.... ove brock b1 joj nenormalno dobro leze, ja sam imao muke da nadjem te felne za calibru i na kraju ih nisam ni nasao....

kazes putevi u splitu losi??? ihh sta bi rekao onda za nase puteve???

jesi razmisljao da matiras u crno ove grile naprijed, tj. masku????

motorsport imam iste ove felne sa falken gumama sve u extra stanju ali nemogu jeftino da dam 1000 eura je cijena znam da je puno ali vrijedi

kockice su ti strava od kola iako vise preferiram Borbet od Brocka ali ok. p.s. kad je vec sestak sto nije 2.5 ali ok

Link to post
Share on other sites

sad su oko 450 KOMAD a + nove gume a ovo je sve kod leke kupnjeno prije pola godine auto je garazirano i nije puno vozeno tako da gume uopce nisu potrosene itd... mislim da vrijedi

Link to post
Share on other sites

pravi german style , svaka cast na kockicama ......

Link to post
Share on other sites