Recommended Posts

Pa drugari red je i da ja predstavim svog novog ( definitivno ) ljubimca :)

Posle par meseci bezuspesne potrage e34 i e36, sasvim slucajno keva jednog dana na oglasima naleti na e46-icu

Nije ni keva luda,zna sta valja...

i povuci potegni, ocemo necemo...velika registracija bla bla...i odlucimo da ga pogledamo...

Ja nisam mogao jer sam radio, i cale i keva odu u Po kod decka, pogledaju auto...svideo im se, i dogovore se

Danas decko doterao auto,meni se vilica otpustila do poda... auto 3x lepsi nego na slikama...

ZVERINA...odusevio sam se

98 god je u oktobru, prva registracija kraj 99 god... kod nas uvezen 2007 iz Svice...

skroz legalan i regularan...

presao 192.000km , motor izgleda da je odlican, vuce kao zmaj. Ima atestiran plin i bocu od 60L ,

od opreme ima : klimu digitalnu , sva 4 dizaca , maglenke , 17ice felne sam dobio na njemu i jos 2 celicne sa novim zimskim ( 2 nije hteo da da,jedva mu cale i ovo izvukao :D ) , daljinsko zakljucavanje , senzore nazad , 6 air bagova , i verovatno jos svasta nesto....

Cena je 5000 evropskih novcanica

slicice sutra vece, ili ovih dana...malo da se prolepsa vreme, pa da ga uslikam :)

Link to post
Share on other sites

E da hvala ljudi na lepim zeljama... :) nadam se da hoce da sluzi dugo dugo...

iskreno da kazem nikad nisam vozio ovoliku kubikazu kao svoj auto...uvek je bilo probam krug,dva i to je to...

ovo cudo moli i zove da ga zgazis :D

sutra ujutru idemo do Po, da zavrsimo oko ovlascenja i ugovora...i nadam se da pokupim neke felnice, pa malo samo da grane sunce

da okacim slike...posto sad ima napred 2 aluminijumske i nazad 2 celicne felne :)

Link to post
Share on other sites

Aj sad Nenade mozes da okacis koji snimak auta u blokadi, paljenje guma i slcino :D

Ma sve je to za ljude :) ,,, kad kupujes polovan auto to je kao kad nadjes novu devojku....pa nikad ne znas sta je

onaj pre tebe sve radio :D :P :pilot: :dance3:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ma nije mu nista...bila vrisnula pumpa za gorivo...tj samo zalepila,al smo je zamenili i to je to... u principu ima sitnih bagova, i gluposti nekih, ali jbg...tako je sa svakim kolima.... :)

evo stizu slicke kao sto sam obecao...cist je...pa me nije blam :D :e30: :pilot: :D

imag0217a.jpg

imag0218t.jpg

imag0219.jpg

imag0220p.jpg

imag0221.jpg

Link to post
Share on other sites

Nego sinoc sam ga prao...i dok sam ga prao bio je upaljen, i posle jedno pola sata ga ugasim, zadrzao se neka 2 sata i upalim ga, vec je prebacio na benzin iako je bio dobro zagrejan, i ostane mi upaljena ona lampica EML i ESP onaj u sredini... i auto radio par minuta, ja ga ugasim posle ga ponovo upalim i sve bilo ok... dovezem se kuci

i jutros opet ista prica...samo sto nije ugasio... sta li to moze da bude... mozda voda nakvasila nesto, ili...

jel se desavalo nekom???

imag0226e.jpg

evo na sta mislim....

e i da, pali mi se ponekad ono kao da je rucna podignuta...skoro je proveravano ulje, u servisu i sve je bilo ok... sta li je to :)

Link to post
Share on other sites

Jako lepo izgleda, sa pravim agregatom :thumbsup: :bb:

Hvala :) ja sam mislio da je to mnogo...medjutim nije...bas je onako... tu negde kako treba :) :dance3:

Link to post
Share on other sites

Hvala :) ja sam mislio da je to mnogo...medjutim nije...bas je onako... tu negde kako treba :) :dance3:

bez oznake, onako normalno spolja, a onda... pa kao i tvoj... bez oznake... pa nek se neko zajebe :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...