Recommended Posts

koliko sam ja cuo price o tom autu od likova koji su hteli da ga pazare, auto je odvaljen od zivota (kazu da je zadnji deo od 1 prednji od 2-gog auta, te odatle verovatno i potice ova prednjica . . .

Link to post
Share on other sites

Nego sinoc sam ga prao...i dok sam ga prao bio je upaljen, i posle jedno pola sata ga ugasim, zadrzao se neka 2 sata i upalim ga, vec je prebacio na benzin iako je bio dobro zagrejan, i ostane mi upaljena ona lampica EML i ESP onaj u sredini... i auto radio par minuta, ja ga ugasim posle ga ponovo upalim i sve bilo ok... dovezem se kuci

i jutros opet ista prica...samo sto nije ugasio... sta li to moze da bude... mozda voda nakvasila nesto, ili...

jel se desavalo nekom???

imag0226e.jpg

evo na sta mislim....

e i da, pali mi se ponekad ono kao da je rucna podignuta...skoro je proveravano ulje, u servisu i sve je bilo ok... sta li je to :)

Auto ti je verovatno bio totalka ili nesto sl. i zato ga jebe verovatno kompjuter.. Da li si ti terao taj auto pre kupovine na proveru u ovlasceni servis, da ga strucnjaci malo rasklope i vide da nije ev.nesto kako ne treba? Mala mi je cena 5000e za auto koji tako izgleda, ali on nije 99 godiste.. mozda su samo papiri 99 godiste, ali ova karoserija definitivno nije. Moze da se desi da je i 'blizanac'.. Mala ispravka sto se cene tice, u redu je, da je on stvarno to godiste, i sa tim 2.8 motorom, bi kostao i manje(skupa reg.odrzanje..) ali.. pogresio si sto si ga uzeo. Zao mi je sto ti ovo govorim.. Izvini.. Pokusaj da ga se resis.. Bolje ne na ovom forumu..

Link to post
Share on other sites

Ubiste ga u pojam. Auto se u Nisu prodavao jedno 3 meseca, niko nije hteo da ga kupi. Jeste nelogicno sasija i motor nikako ne idu zajedno, ali sta je tu je.

Link to post
Share on other sites

Ma samo ti vozi....auto lepo izgleda,i ako se ponasa kako treba,a ti nemas nikakvih papiroloskih problema,samo pun gas i ne beri brigu,jer je naj bitnije da si ti zadovoljan..... :e30:

Link to post
Share on other sites

U Pozarevcu vise ni zvake ne kupujem,ja sam 2007 godine pazario e36 318i I posle 2 meseca su mi ga oduzeli,i cao zdravo,ni para ni auta, a 5000e sam ga platio,taj grad ti je leglo prevarantskih agencija za reg vozila i za razne malverzacije,Proveri ti taj auto,iz najboljih namera ti to govorim,ali nikako sa njim u 29-i,pronadji neku vezu da izadje vestak i pogleda ga licno negde na ulici,u slucaju da je blizanac kucani brojevi se provale,"a pod broj jedan carinske papire".

KOliko ja znam m50b28 nije euro3 motor i nikako nije mogao da se uveze 2007god,kao ni godiste automobila,sve sto je uvezeno ispod 2000-og godista je muvacina,tako da se pozabavis tim problemom i sve to lepo isproveravas,provera u supu ti nista ne znaci jer sam ja licno bio i registrovao e36 i posle mesec dana ajmo zaplena.

Link to post
Share on other sites

Pa kad bi postavio slike unutrašnjosti auta rešilo bi neke dileme,ako je i iznutra ristajling onda ti auto ima brata,jbg,ali proveri broj sasije,ja sam se bio jednom zajebao pre 10 godina(tada je 90 posto boljih kola bilo skinuto)i od tada veoma pazim,cak preko u švabiji rade svašta,pogotovo turci

Link to post
Share on other sites