Recommended Posts

Evo i moje nove masinice u pitanju je E30 325IX coupe :prankster2: iz 1986g uski stop! <_< sa fabrickim M20b25 motorom auto je uglavnom u dobrom stanju sem nekih sitnica koje mi idu na zivce! inace auto je iz kluba tacnije, kupljen od Dusana(gadze) iz nisa ... tako da se nadam da se nisam pokajao :)

Od opreme ima

-El.retrovizore

-El.podizace

-El.siber

-Board komp

-ABS

-Servo

-Centralnu.b

-Daljinsko (alarm)

-Xsenone

-Zatamljena stakla

-Finu muzikicu,(koju cu komplet da prebacim sa is-a

-M teh 2 volan, zadnji spojler i kadice

-Metalik farbu

-Plin(tocak) koji odma vadim! :angry:

Evo i par slikica da vas nedrzim u neizvesnosti :P ... jeste da su ocajne i auto je prljav ali sta ces :)

slika0108s.jpg

Uploaded with ImageShack.us

slika0109.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Ovo je na dan kada je stigo iz nisa :) po malom snegu ...

slika0090.jpg

Uploaded with ImageShack.us

imag0017yl.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites
  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo sam vec jednom napisao za isti ovaj auto....Neka te dobro sluzi Bivsa Duletova masina :)

Kakvu smo diverziju on i ja radili proslog leta na putu do Crne Gore i Vozili kroz tunel sa spustenim staklima :)

Link to post
Share on other sites

Da tako je to je njegova bivsa masina :) mehanicki je u dobrom stanju, prednji trap sto je kod ix-a jebeno je super kao i diff, limarija besprekorna! samo ima malo da se poradi oko enterijera i jos nekih sitnica koje ga jeb* u zdrav mozak tako da sad nmg ni da ga vozim ! tipa sajla za gas,kontakt brava,protokomer i lagel ... ali otom potom :) sutra vec polako krecemo sa sredjivanjem

Link to post
Share on other sites

Samo polako....puno toga je on odradio na tom autu...ali sa kockom uvek ima posla :)

A to sto sada ne ide,ne znam....ja zanam da me ta kocka brisala kada sam probao leonov bivsi e36 320 coupe... i to ja na benz a on na plin...a i Nidzu crvrnog pitaj....i on ima iskustva....hahahah :)

U svakom slucaju srecno,bitno je da ostaje u klubu :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...