Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Dobro izgleda,bas mu lezi crna boja :)

kazi mi,kako ti se pokazao(cuo sam da odlaze klapne i pl.zamajac)i koja je potrosnja?

Ne daj boze brate. Za plivajuci zamajac nisam siguran da je cesta pojava jer mi je ovo treca 46-ica. A za klapne neznam na koje mislis, jel one u usisnoj grani?

potrosnja mu je 6.5 po gradu lagana voznja do 9 kad mnoooogo divljam. Dok na otvorenom trosi 5 na 120 u sestoj do 6.5maximalno kak god ga vozio. Pozdrav

Link to post
Share on other sites

doobar!! jesu li mu to 16-ce?

Jesu 16-ice, razmisljam o 17 sa letnjim gumama nego je tada malo tvrdji i idu one siroke gume 225/45 pa je malo neupravljiv. Tako da cu se najverovatnije zadrzati na 16-ice samo bi mu dodao distancere.

Link to post
Share on other sites

Ako nemas tempomat, ne bi radio ( na slici se vidi da ga nemas). Moras imati tempomat, na raketici (rucici ispod rucice brisaca), pa tek onda mozes da ubacis MF volan i da povezes instalaciju za tempomat.

Inace auto je lep, cesto ga vidjam po gradu.

Link to post
Share on other sites

Ne daj boze brate. Za plivajuci zamajac nisam siguran da je cesta pojava jer mi je ovo treca 46-ica. A za klapne neznam na koje mislis, jel one u usisnoj grani?

potrosnja mu je 6.5 po gradu lagana voznja do 9 kad mnoooogo divljam. Dok na otvorenom trosi 5 na 120 u sestoj do 6.5maximalno kak god ga vozio. Pozdrav

da,cuo sam da odlaze te klapne u usisnoj grani...

raszmisljao sam da uzmem 320d i onda sam cuo da ima te probeleme...ali valjda dosta zavisi i kako se vozi...

da ne budem maler,neka te auto sluzi :)

Link to post
Share on other sites

za klapnice ima vec tema,ali da dodam odgovor,vec kada se prica o tome...

Mislim da je to naduvano,jel vise odlaze kod jacih motora..mnogi skidaju iz predostroznosti,bez potrebe.

zamajac je osetljiv i skup,ali najvise zavisi kako je vozen pre nego stoje dospeo kod tebe...

Link to post
Share on other sites