Potreban info za jedan E30


Recommended Posts

Posto od M3 kocke nema ni traga ni glasa, resavam se da uzmem obican e30 posto sam tvrdo resio da krenem u taj projekat pocetkom proleca, tako listam oglase i naletim na ovu kocku, malo mi cena niska ali racunam da je liku hica za lovu. Zamolio bih ako neko zna ovaj auto ili ako moze da ode da ga pogleda ,da ne palim cak za NS ako je auto rupa. Ono sto mi je jedino vazno je da je LIMARIJA dobra i da nije lupan mnogo, motor me savrseno ne zanima.

http://www.polovniautomobili.com/oglas850457/bmw_316/

Pored toga ako neko ima da ponudi ovo sto ja trazim nek to uradi slobodno.

Link to post
Share on other sites

Ova sa cetvoro vrata mi nije zanimljiva i 84g a siroki stop ne moze da bude nikako sem ako nije pakovan stranac, ja trazim kupe,siroki stop.

Link to post
Share on other sites

Da razjasnimo neke stvari, trazim kocku kupe sa sirokim stopom,limarijski sto bolju, motor me ne interesuje jer ce sluziti autu da ide od jednog majstora do drugog dok ne uradim ono sto sam planirao, nakon toga leti napolje i bice prodat zajedno sa menjacem i instalacijom aukcijskim putem i taj novac cu nekako uplatiti u humanitarne svrhe. Ono sto sledi posle izbacivanja motora je ubacivanje drugog mnogo jaceg ali trenutno vodim bitku u sebi oce bit V8 4.4 ili V12 5.0 ili neki M50 2.8 turbo, imam jos vremena pa cu mozgati, eto to su neki planovi u startu pa cemo videti u hodu sta i kako dalje.

Link to post
Share on other sites

Mogu u nekoj kombinaciji da uzmem malkice ofucanu ali ne tako losu Alfu 164 2.5 td 98g sa praznom klimom neregistrovanu pa se kontam jel bi mogao nju da trampim za ovakvu kocku ko sto trazim???

Ova je u pitanju samo sto bih je ja dao glava za glavu za kocku

http://www.polovniautomobili.com/oglas831378/alfa_romeo_164_td_super/

Link to post
Share on other sites

Pogledaj cene pa razmisli, Alfa 164 je dobar auto, ali trziste je prebukirano ponudom tako da za nju ne mozes nista specjalno da dobijes!

Za koju tacno namenu pravis auto, pitam zbog motora??

Link to post
Share on other sites

Nema veze, ako je alfa iole dobra, vredi vise od ovog motora u najavi!

Link to post
Share on other sites