kud ide ovaj brod...


Recommended Posts

Ne znam vise sta da mislim i sta da kazem. Danas mi je malo falilo da me infarkt strefi na sred parkinga. Vracao sam se sa posla i po obicaju bacim pogled na auto i imam sta da vidim. Tj. nemam sta da vidim. Auto je tu, ali su mu lopovi skinuli poklopac gepeka i odneli, zajedno sa m-technic 2 spojlerom :angry: . Obili bravu, podigli i lepo odsrafili i odneli. Bio u sup-u, oni napravili zapisnik i rekli "pa dobro, to je to. Vi ste uradili sta je vasa duznost, mozete ici kuci."

I to je sve.....!!!!!!

I sta ja sada da radim?

Koliko uopste kosta poklopac gepeka?

Bar da ga je uzeo neko ko ceni, nego je verovatno neko ko ce da proda u staro gvozdje. A drugar me pitao nedavno da mu prodam spojler i ja nisam hteo.......Bolje da sam i poklonio, bar bi jedan od nas dvojice bio srecan.....

A povrh svega me panduri ispituju kao da sam ja osumnjiceni. U kakvoj mi zemlji zivimo.....

Link to post
Share on other sites

Koliko uopste kosta poklopac gepeka?

Bar da ga je uzeo neko ko ceni, nego je verovatno neko ko ce da proda u staro gvozdje.

u kojoj boji ti treba gepek? ukrao ti neko kome je trebao spojler jer je redak i skup a tako im je bilo najlakse da ti ga cornu...

Link to post
Share on other sites

s'obzirom da su ti ga ukrali i da ti je predpostavljam jako hitno, ne kosta nista... for free :)

e to bi mi znacilo (makar bio i ptt zuti:)), a ako kojim slucajem nadju moj, dobijas svoj nazad :)

a taman bi mogli i da se upoznamo i da se dogovorimo oko branika, ako nisi nasao metalne.

aj molim te vidi sutra da li imas poklopac gepeka, pa mi javi.

Link to post
Share on other sites

A ne daj Boze da ga zateknes da ti "cupa" spojler, u onom besu, ubijes ga lagano i sta onda? Imas spojler, a nemas kada da ga vozis.. Ljudi, nista bez Dusanovog zakona iz 1349 :dance3:

Salu na stranu, ne zna se sta je crne a sta grdje, da ga uhvatis ili da zateknes auto bez branika, fara...

Na jednom e32 sam video fabricki electro shock na sasiji..lepo ga pipnes i dovoljno te prodrma struja da se vise ne setis da pridjes tudjem automobilu.

Link to post
Share on other sites