imate li neki komentar?hvala unapred


Recommended Posts

sta uradi od volana??!!

menjaj to pod hitno,moj ti je predlog mani se tih crvenih detalja u unutrasnjosti,ispravi me ako gresim,na suvozacevom sedistu crveno-crna presvlaka,a ne vozacevom nesto trece?

Link to post
Share on other sites

Iskreno brate, taj crveni volan ti je sranje samo tako. Kao na vasaru jbt.

Bez uvrede, kazem ono sto mislim jer nisam od onih koji pricaju ono ste ne misle.

Meni licno se ne svidja uopste, ali ako tebi odgovara, onda te bas zabole.

Jos jednom, bez uvrede.

Link to post
Share on other sites

da, moj je auto, od skoro, treba jos da se dorade neke stvari, zadovoljan sam motorom i time kako se ponasa a estetski volim ovu crveno crnu kombinaciju i to je stvar ukusa..

inace, ovo na mom sedistu je ona postavka samo siva, nisam je skinuo kada sam slikao, a normalno je i tu presvlaka crveno crna

Link to post
Share on other sites

spolja je lep vise i mu pasuje crveno-crna konbinacija spolja nego unutra..nemam nista ni protiv unutrasnje konbinacije crveno-crne ali samo kad je uradjena sa stilom!i

moje misljenje je da je iznutra selo-tuning!

greh

o5 kazem spolja super izgleda

Link to post
Share on other sites

spolja je lep vise i mu pasuje crveno-crna konbinacija spolja nego unutra..nemam nista ni protiv unutrasnje konbinacije crveno-crne ali samo kad je uradjena sa stilom!i

moje misljenje je da je iznutra selo-tuning!

greh

o5 kazem spolja super izgleda

Hvala na lepim recima, ja sam ga tek skoro uzeo, ovako izgleda jer nije moj od prvog dana, a spolja je zaista extra boja i sve ostalo a auto je verovao ili ne 1991 godiste!

Link to post
Share on other sites

Hvala na lepim recima, ja sam ga tek skoro uzeo, ovako izgleda jer nije moj od prvog dana, a spolja je zaista extra boja i sve ostalo a auto je verovao ili ne 1991 godiste!

Godisnjak s mojim :) . Lep auto

Link to post
Share on other sites

bas je lep spolja, a sto se volana tice, slazem se sa svima, ni meni se ne svidja, ali posto volis tako, kapiram da bi bio mnogo bolji da je ta crvena malo tamnija... da ne sljasti toliko... mozes samo da mi kazes koliko si para dao za njega?

Link to post
Share on other sites

u njemu je motor 1.8 ima 113 ks, i presao je 130.000km, zaista je kao casa u svakom smislu, na slikama je volan zaista ispao pomalo seljana, ali nije uopste tako svetle boje tj ne sljasti toliko uzivo, tamniji je i jako lepo uradjen tehnicki.Auto placen 6.000 pre 4 godine, kada ga je moj rodjak uzeo, a sada je moj

Link to post
Share on other sites

Auto ti izgleda kao bombonica, jos ako je tih 130000 km pravih, extra...!!!

Sto se tice tog volana o kom svi pricaju, i ja sam vise za tamniju varijantu, tj. crnu, ali Boze moj, ukusi su razliciti, pa ti uzivaj u njemu kako to tebi najvise odgovara! :kiss3:

Na kraju krajeva, to je bar lako uvek promeniti...

Link to post
Share on other sites