bmw 320i 1988 ili 1989


Recommended Posts

sobzirom da sam novi clan ovog foruma odmah bi postavio pitanje, dva...

ovako, imam ponudu za bmw 320i (mislim da je e30, ali nisam siguran),godina proizvodnje '88 ili '89 i to nisam siguran, e sada mene intersuje kakvi su potrosaci ovi automobili sobzirom da su sestocilindricni.

i jos jedno pitanje: bmw 318i 2003 godiste gde se zateze zajla od rucne kocnice...

unapred se zahvaljujem

Link to post
Share on other sites

320i 88' ili 89' je sigurno e30 a sajla ručne može da se zategne na zadnjim točkovima ili kod same ručice ispod ukrasne kože( mislim da je ključ T10).

Link to post
Share on other sites

e zahvaljujem se puno, ja sam mislio da ce ptrosnja biti veca, dobio sam vecu volju, a ono sa rucnom je za bmw 318i 2003 godiste.

inace automobil koji zelim da kupim je crvene boje ali u odlicnom stanju, prodavac je prvi vlasnik, ako bude kupljeno odma postavljam slike...poz i hvala puno

Link to post
Share on other sites

sobzirom da sam novi clan ovog foruma odmah bi postavio pitanje, dva...

ovako, imam ponudu za bmw 320i (mislim da je e30, ali nisam siguran),godina proizvodnje '88 ili '89 i to nisam siguran, e sada mene intersuje kakvi su potrosaci ovi automobili sobzirom da su sestocilindricni.

i jos jedno pitanje: bmw 318i 2003 godiste gde se zateze zajla od rucne kocnice...

unapred se zahvaljujem

MENI 320I TROSI IZMEDJU 12 I 13 PO GRADU A TROSIO JE OKO 2O DOK NISAM OCISTIO DIZNE, SVECICE ZEMENUO I FILTER GORIVA DRUGI I NA SVE TO JEDNO DOBRO STELOVANJE I SADA JE DOBAR . POZDRAV I SRETNO.

Link to post
Share on other sites