Recommended Posts

Ja sam muzicar i tu i tamo zezam se sa madjionicarskim trikovima :) :pilot: :pilot: :o

znachi ti pravish kojekakve hokus-pokuse....e pa onda ako moze nekim magichnim rechima i izrazima da napravish jedno 10-15 hiljada evrica da uzmem neki BMW bilo bi lepo sa tvoje strane ...

Link to post
Share on other sites

meni je hobi pisanje bajki za decu :pilot: pocelo je kada sam za cerkicu od mog brata izmisljao bajke i mnogo joj se dopalo. morao sam da dolazim svako vece pred spavanje da joj strikan isprica bajku :pilot: i tako sam poceo da joj pisem ne bili vise dolazio :o i to se nastavilo..osad bicno pisem za decu iz porodice i familije i neke prijatelje tj.njihovu decu.mozda jednog dana izdam knjigu :) zaradim pare i kupim M-a. :preved:

pored toga znacajnu ulogu zauzima gitara, crtanje ,slusanje muzike...

Link to post
Share on other sites

jako bi voleo da mogu i za neki drugi hobi sem BMW-a da imam vremena ali posao kuci dve cerkice starija 15 meseci mladja 1 mesec pa ti vidi. Krenuo sam malo na trcanje rekreacija i ostale gluposti ali nikako neide nemogu da postignem sve.

Link to post
Share on other sites

Naravno,ja licno jos obozavam motore i vozim ih,trenutno Kawasaki "Vulkan" 750 VN evo i slike

8_img_0197a.jpg

hehehe , moj covek ......takodje ,volim da se zezam sa zujalicama ....trenutno jedan suzuki GSX-r 750 i neki tamo skuter , bog ce ga znati koja marka ....neki kosooki

Link to post
Share on other sites

............... koju meni nikako da zavrshish,,,,,,,,,,,,,,,,

Link to post
Share on other sites

izlazes li mozda na sajmi vina?

daj flasu da proverimja te tvrdnje :angry:

Pa samo ovde u Nisu kad bude, a sto se degustacije tice bice,bice.. :kiss3: :)

Pa onda ko rus hehehe :angry:

Link to post
Share on other sites

Pa samo ovde u Nisu kad bude, a sto se degustacije tice bice,bice.. :kiss3: :)

Pa onda ko rus hehehe :angry:

ma dobar je rus kakvi bi mi bili ako je vino dobro :angry:

Link to post
Share on other sites

Posao, kuca, a tamo dve cerkice i supruga.

A hobi, imam ih puno. Recimo muziku slusam po ceo dan, cak i kad udjem u auto, prvo pustim muziku pa tek onda krecem.

Ponekad idem u negde bez cilja i slikam digitalcem neke meni zanimljive stvari.

Na netu provodim dosta vremena i aktivno igram ogame. Nekada sam igrao i diplomatu ali sada odmaram od te igrice, pa ponekad kuci igram final fantasy na sony-u. Inace presao sam sve nastavke ove igre ako je iko i cuo za nju. Jbg, od malena sam imao komp, a konzole, komplet sve koje su do sada izasle, bilo da je sony, sega ili nintendo.

Najbitnije mi je da ne supruga razume, tako da mi ne pravi pitanje za sve te moje ljubavi.

Inace, mator sam ja (37god.), srecno ozenjen ali ne i ustrojen :kiss3:

Uh al sam se raspisao, zajebite, necu vam ispricati moju biografiju.

Link to post
Share on other sites