e30 325i M tech II by Dunff


Recommended Posts

Ne shvataju to momci ocigledno ne shvataju,ja sam imao u prosloj kocki 2.5-24v,isao je fantasticno,ali kad uporedim ubrzanje sa is-om sadasnjim,dosta sporije ubrzava od is-a,govorim iz licnog iskustva,ne prepricavam tudje price.

To moze da svati neko ko je imao i vozio a kad iz nekog malog cetvrtaka ili loseg sestaka a da negovorim o nekim losijim automobilima neko sedne u zdrav 325i od adrenalina nista neoseti, oseti da to ide a kako ide pravi on to nazna, to mora da se guza ugreje u nekom autu pa tek onda moze da se prica o detaljima.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cekao sam kad ces da se oglasis malo u ovom topiku ;)

i upravo se odjavljujem, ovde se uporedjuje neuporedivo. ix i m3, e30 i e90, 2500 kubika atmo i 3000 kubika turbo, 1200 kila i 2000 kila itd

Capture.jpg

recimo, ovo su m trojke od e30 na ovamo u istim uslovima, na istoj stazi i razlike su jako male. neko je seo u ispravna kola i provozao par krugova.

Link to post
Share on other sites

i upravo se odjavljujem, ovde se uporedjuje neuporedivo. ix i m3, e30 i e90, 2500 kubika atmo i 3000 kubika turbo, 1200 kila i 2000 kila itd

Capture.jpg

recimo, ovo su m trojke od e30 na ovamo u istim uslovima, na istoj stazi i razlike su jako male. neko je seo u ispravna kola i provozao par krugova.

Neuporedjujem ja neuporadivo, rekao sam da je novi 320d brzi od serijskog e30 325i i cvrsto stojim iza toga a oni koji neveruju neka probaju kad budu u mogucnosti pa neka nam saopste rezultat.

Link to post
Share on other sites

Nemam snage a ni volje da pisem o svemu po stoti put, napisacu samo ovo u vezi ISPRAVAN 325I vs 320D!

Probao vise puta, blizu je, ali ne ide cak ni ISTO a ka mo li BOLJE!

Evo su i oba auta, kocka prava i zdrava kao dren, drzala predavanja puno puta pa i "losije" sklopljenim 2.7 kockama, ali Mile iz Kaludjerice nikada nije "stelovao" protokomer.., elem tamno teget 320d u M-paketu savrseno stanje, sa 50.ooo na satu!

31568400.jpg

resizeof3.jpg

resizeof4u.jpg

resizeof5.jpg

resizeof7.jpg

Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da opisem koliko meni ide na q... ovo sto cika Dejan citira svaki post iznad svog, mislim da stvarno nema potrebe za tim, nismo retardirani i mozemo da shvatimo kome je sta upuceno, mislim da ima jos dosta ljudi kojima smeta u svakom postu citat!!! Usrali ste skroz temu sa ovom raspravom i mislim da to nije uredu prema vlasniku ove teme!!! Dunff auto ti je stvarno prelep i nemam nikakvih zamerki za njega!!! :acute:

Link to post
Share on other sites

i upravo se odjavljujem, ovde se uporedjuje neuporedivo. ix i m3, e30 i e90, 2500 kubika atmo i 3000 kubika turbo, 1200 kila i 2000 kila itd

Capture.jpg

recimo, ovo su m trojke od e30 na ovamo u istim uslovima, na istoj stazi i razlike su jako male. neko je seo u ispravna kola i provozao par krugova.

nisu ovo male razlike, kratka je staza...

Link to post
Share on other sites

Druze nije pominjan e46 nego e90.

Ako ti je ovo odgovor na moj argument onda svaka ti cast, nemam sta da pricamo na tu temu!

Ajde..., brisite ove bljuvotine iz teme, zagadismo sve!

Link to post
Share on other sites

Uporedio sam 325i sa E46 320d sa svojih 150ks-a, za razliku od e90 koji ima nesto vise, da li to znaci da ide 2 sekunde bolje..., ne znaci, ide pola i to je sve, pitanje je koga ti lazes, mene ili sebe! ;)

Ako ti nisi probao, nemoj da pricas na pamet...., znaci daj mi neki dokaz da me razuveris...

I ja se odjavljujem iz teme!

Link to post
Share on other sites

Druze nisam ja klinac da se raspravljam,samo sam dao svoje misljenje. A nerazumem svrhu ovakvog foruma ako samo vas nekoliko smete da date misljenje o necemu. Dali znaci da ako je neko nov na forumu da je juce rodjen i da laze kad nesto kaze?

Link to post
Share on other sites