Racija na zatamnjena stakla


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zaboravi na to...25 posto moze samo,to ti je u fazonu zatamnjeno a kao da nije.ja bio u AMSS merili onaj instrumen pokazao 82 posto zatamnjeno,a ima jedna nijansa folije tamnija od moje pa ti vidi.i da izmuvas atest mogu da te posalju kasnije panduri na vanredni tehnicki i sta onda kad izmere tamo...

ja cu ovih dana da skinem folije i da ofarbam 19-tice u roze florescentno cisto da ima sta da im smeta na kolima i da imaju zbog cega da zaustavljaju...

folije su problem,a pederi mogu da setaju beogradom...eeee srbijo.

Link to post
Share on other sites

zaboravi na to...25 posto moze samo,to ti je u fazonu zatamnjeno a kao da nije.ja bio u AMSS merili onaj instrumen pokazao 82 posto zatamnjeno,a ima jedna nijansa folije tamnija od moje pa ti vidi.i da izmuvas atest mogu da te posalju kasnije panduri na vanredni tehnicki i sta onda kad izmere tamo...

ja cu ovih dana da skinem folije i da ofarbam 19-tice u roze florescentno cisto da ima sta da im smeta na kolima i da imaju zbog cega da zaustavljaju...

folije su problem,a pederi mogu da setaju beogradom...eeee srbijo.

kao sto je kolega rekao zaboravi nato njima ce da smeta sve samo da te kazne a 5000din je kazna tako da ono

zaustavicete i ako im slucajno farovi zaslepe oci eto da te kazne smetas im

Link to post
Share on other sites

Nemojte se cuditi ovih dana kad vas zaustave i jedno 30 minuta vas ispituju da ne kazem drkaju, za najmanju mogucu sitnicu (tipa brojanja sijalica), i onda ti pisu jer nemas lance u sred ravnice na +20, i zasto ti rezervni tocak stoji ovako a ne onako bla bla truc truc...

Link to post
Share on other sites

Sinoc su me drkali za folije, kao po novom zakonu nemogu se koristiti ali mogu neka navodna pecena stakla do 25%, ili kako god da se zovu. Cuo sam i ja za AMSS, daju atest pa sam mislio da ga izmuvam iako su mi folije tamnije od tih 25%. Ali terace me na vanredni tehnicki garant. Cujem i ksenone ce da zabrane.

Link to post
Share on other sites

moras u vincu oni jedino mogu da ti daju aest

Ja imam neki fals atest iz Vince, na pecatu pise Veograd a ne Beograd... Prosao sam ja sa time jedno desetak puta prosle godine ali vise nesmem da ga pokazujem, umalo su me provalili poslednji put. Ima na tom atestu par brojeva telefona i krenuo pandur da zove, navodno hoce i on da atestira folije. Naravno telefoni iskljuceni. Prijatelju, kazem, samo ti budi uporan i zovi a ja zurim. Izvukao sam se tad i batalio pokazivanje fals atesta. Bolje jedna kazna, nego dve...

Link to post
Share on other sites

Pa dal bre moguce ,o boze citam ovo iako sam pre neki dan slusao negde na radiu. i ne verujem. Pa zar je to najbitnija stvar u ovoj raspadnutoj kvazi drzavi ?! Sto ne sredjuju neke stvarno bitne stvari nego mlate i

ovako siroma narod. Sta koga briga dal sam zatamnio ili ne. Cuo sam i za spustanje auta mora atest,na trap itd

a sta cemo sa jugicima koji nemaju most i landaraju po putevima ? ma daj samo cekam da mora atest i za jelkicu

i sprej za tablu,patosnice i cd plejer. Strasne stvari resili u ludake da nas oteraju gotovo.

Link to post
Share on other sites

sad ce jos malo da se tockovi skidaju ako nisu na spisku na vratima....bice feluga za dž da se kupi.... :pleasantry:

Link to post
Share on other sites