Recommended Posts

ako te bas zanimaju mogu da nadjem ovde u hercegovini ali neznam koliko ce kostati

ja mislim da oni dodju u setus a punjacem ili pretvarac kako se to vec zove jer rade na struji veceg napona ako se nevaram desetak tisuca volti ili tako nesto nemam pojma

ali uglavnom javi mi ovde ja pogledam do veceras

Link to post
Share on other sites

400e je jedan originalni xenon far... na ebay-u imaju HID kitovi za konverziju,po cijeni od oko 150eur za oba, i rade extra

Znam da je oko 400 eur komad nov original, ali posta nemam 800 eur da dam na farove, mislio sam na tako neku stvar za male pare! A reci mi jel to novo 150 eur i koliko to lici na prave?

Link to post
Share on other sites

Brate pre neki da je bila prica na forumu,imas da kupis set xenona za oko 200 eura a ako hoces i na duga svetla onda ti je skuplje.Imas Trion u kumodraskoj,a pitaj i Borka iz Vrsca on je ugradio u svoj auto

Link to post
Share on other sites

pogledaj npr ovo

http://auti.net.hr/dijelovi_oprema/ostalo/...30008,26,1.html

a cekam da mi prijatelj javi sa auto otpada nebi smjeli biti originalni preko 350 eura

jucer smo na E klasu mercedesa 2003 godina set farova platili 300 eura nebi smelo za bmw da bude skuplje naravno ako bude imao na lageru mora pogledati nije siguran

Link to post
Share on other sites

imao sam i ja xenone,planuli za 130 eura, ako ti treba, mogu da ti narucim jedan set :kiss3:

A koja marka i koliko su dobri (posto se ja slabo razumem u xenone) koja je jacina?

Link to post
Share on other sites

200 evrica sa ugradnjom !!! kao prvo xenoni nisu farovi nego sijalice bi xenon ima samo u h-4 varijanti ako hoces i dugo xenon onda je 400 evrica posto ide sve duplo!!! ima u varijanti od 6000k do 12000k razlika je samo u nijasi boje svetla. vek trajanja xenon sijalice 3,5 puta duzi od obicne h4 sijalice. Garancija na sijalice i balast godinu dana!!! informacije na 062/377-488 ili pm

Link to post
Share on other sites