BMW 635 csi


Recommended Posts

zanima me kakvo je to auto jer se nikad nisam vozio u takvom nit sam imao priliku da ga bilje pogledam

vidim u oglasu da se jedan ovde u bih prodaje za nekih 800 eura ali nemam pojma nista vise zovem covjeka zena se javlja kaze da nije u drzavi trenutno

pa bio molio ako ko ima iskusta sa tim kolima da ih ovde podjeli sa sirom populacijom :)

Link to post
Share on other sites

to sam veceras u oglasniku procitao nisam kola uopce gledao ni sa vlasnikom pricao jer nije dostupan kad saznam vise informacija o autu i ako vidim da je isplativo ulaganje mogao bi i to u garazicu parkati pa u njega implantirati svoj turbak :)

Link to post
Share on other sites

Uff ja bi ga iskreno uradio skroz fabricki sa kozom i sve ostalo... Smekerica!

pa i ja sam mislio ako ga uzmem nesto takvo samo uz iznimku neke velike felne i spustanje maksimalno a ostalo serijsko uraditi sto se tice unutrasnjosti i limarije a malo na ovjesu poraditi jer volim slalome kroz krivine a imam osjecaj da bi to u tom autu bio gust :)

Link to post
Share on other sites

Ako je mladji od 82 god a ti se ne odlucis za njega mi ga uzimamo na nevidjeno :)

Link to post
Share on other sites

ha 800 evra uzeo bi ga i da mu limarija ne valja .to je ebeni oldtajmer .daj gde ti taj oglas?!?vozio sam vise njih tj.probao i auto je prava sportska limuzina .fabricki ima oko 1.5 tona i oko 200 konja tako da ...

Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je taj auto san mnogoh sa ovog foruma...

i ja tako mislim bar moj jeste

najlepši kupe tog vremena a ni sad se ne bi postideo da izađe na ulicu i stane pored bilo kog auta

Link to post
Share on other sites

i ja tako mislim bar moj jeste

najlepši kupe tog vremena a ni sad se ne bi postideo da izađe na ulicu i stane pored bilo kog auta

brate gledam po slikama na netu ovo je ludara od auta tolika mrcina a k tomu coupe ajme ...

Link to post
Share on other sites

Gledam jednog svaki dan, vec godinu dana, ima ga komsija, veliki zaljubljenik u BMW-a. I kao sto kaze nas drug Miki S38 dr..m na njega svaki dan :)

RESPECT za ovo :o

evo gledam na www.autoscaut24.de pa i nije im neka presrana cijena za cca 3000 eura se moze avion nabaviti i papire nadjes i kruzing lagani :o

evo jedan koji mi nekako zapeo za oci

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vb4erzn1ezuz

a na ovaj mi je srce stalo al to sebi nemogu priustiti :o

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vb3iy1psowox

Link to post
Share on other sites

8-ica je nista pored 6-ice, a nova nije dostojni naslednik e 28

prodaje se jedan za 3500 evo br. 062/8-100-113

..verovatno si mislio na e24, e28 je 5-ica.

Taj sto se prodaje, koji je 628, 630, 635? Koje je godiste?

Link to post
Share on other sites

..verovatno si mislio na e24, e28 je 5-ica.

Taj sto se prodaje, koji je 628, 630, 635? Koje je godiste?

nemogu da dobijem covjeka nikako a iz oglasa znam da je 635

Link to post
Share on other sites