Recommended Posts

Imam problem,naime ne rade mi one lampice na tabli gde je inspection i nista mi ne pokazuje tj ne svetle one crtice.Sta moze biti problem,cuo sam da unutra ima neka baterija koja moze da crkne,ako je uopste ima? Ostale lampice-migavci,svetla,rucna,ulje... radi normalno,znaci samo dole gde je inspection ne radi!

Link to post
Share on other sites

slika877qqqqmv4.jpg

Da li su to ove baterije? Ako jesu one su zalivene plastikom i ne znam kako da ih izvadim?!

slika878wwwwwt1.jpg

Na ovoj slici pod 1 su otvori za sijalice za ono kad ti je menjac automatski(p,d,n,e...) a ovo pod 2 tj. ispod ove plastike su crtice gde je inspection,al ne znam kako da dodjem do njih i da skinem ovu belu plastiku?

Link to post
Share on other sites

mislim da se skida sa druge strane displej i ide na klik,a jel si proverio osigurace,a mozda i gubi kontakt na dzekovima ...a mislim da ces dzabe displej da skidas ne odlazi on tako lako...najpre su baterije i njih ne mozes sam da izvadis bolje kad si ga rasklopio idi kod elektricara

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

da ne bi otvarao novi topic, da li neko zna kako se otvara cela tabla?

hteo bi baterije da zamenim posto mi obrtomer ne radi...sve sam odradio sto je moglo, jedino jos to nisam i to mi je jedina preostala opcija da mi proradi obrtomer :)

Link to post
Share on other sites

to su baterije na si ploci koje napajaju lampice za servisni interval mozes da zamenis samo baterije ili samo si plocu ili cak celu tablu! Moja preporuka je da zamenis samo baterije ja sam na mojim bmwima to uvek radio i pokazalo se kao dobro resenje!

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...