Recommended Posts

img00838201103281503.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Motor M50B25.....Sa poklopca ventila na prednjoj strani izlaze dva creva za iberlauf,jedno veliko(ono je ok) i ispod njega jedno malo(predhodni vlasnik ga je strucno isekao).....treba mi informacija ili slika gde treba da se ubode drugi kraj tanjeg creva???

Vidi se lepo na slici sta i kako....

????????????????????????????????????????????????????????????????? :prankster2: <_< :angry:

Link to post
Share on other sites

malopre sam gledao kod mene, motor je m50 ali b20, mada mislim da je isto...........na onom crevu sto ide sa step motora do usisne ima izlaz-ulaz za drugi kraj ovog dela koji je kod tebe isecen..............

Link to post
Share on other sites

Hvala druze.....sutra cu da ga proverim.....nadam se da si u pravu...po nekoj mojoj proceni ide ispod usisne,jer sam video i prce istog creva u jednom plasticnom drzacu.....e sad........ ;)

Link to post
Share on other sites

pokusacu da slikam sutra pa da vidis, mada je mnogo zajebano da se slika zato sto je bas ispod usisne, a kod mene je tako, e sad, nema razloga da ne bude tako i kod drugih pa i kod tebe

Link to post
Share on other sites

Hvala Ivco....nasao sam ga...to je to :dance3: kod mene je malo drugacije ali sam uspeo da mu nadjem mesto...jedva sam zavukao ruku da ga ubudzim,a jos teze sam je posle izvukao,pomislio sam da je ostavim ispod usisne pa sta bude :lol:

Link to post
Share on other sites

Hvala Ivco....nasao sam ga...to je to :dance3: kod mene je malo drugacije ali sam uspeo da mu nadjem mesto...jedva sam zavukao ruku da ga ubudzim,a jos teze sam je posle izvukao,pomislio sam da je ostavim ispod usisne pa sta bude :lol:

Sto si u opste izvlacio??? Mislim na ruku...

Link to post
Share on other sites

pa stvarno druze, kao sto ti Leon kaze, nisi trebao da izvlacis..........ja samo dok prvi put dok zavucem, posle ne izvlacim dugo dugo..............heheheheheheh............mislim na ruku, bar dok sve ne zavrsim..........

Link to post
Share on other sites

hahah.....namerno je tako napisano....zato volim Srpski jezik...jesmo ovde da pomognemo jedni drugima,ali i da napravimo po neku zezanciju....meni se nekako uvek nakaci neki drugar da me podjeb... bas kada sam ispod auta ili radim nesto sto je nezgodno...prvo se nerviras,a posle pocnes da se smejes i nekako ti sve lakse prodje.... :preved: :dance3:

jos jednom,Hvala za pomoc i ako nesto zatreba,tu sam!!! :dance3: :preved:

Link to post
Share on other sites