Recommended Posts

''20 cm manje vise parkiram zatvorenih ociju...samo dajte garazu za pokaznu vezbu i ima cas da vam objasnim :angry:

ma nisu žene krive, postoji razlog zašto se neke ne znaju parkirati, ne znaju jer ih cijeli život uče da je ovo

l------------------------------------------------l 20 cm :) :angry: :angry:

pa sta ti ja mogu kad te ucili pogresni...

ako zelite nesto da naucite tacno evo ja cu podeliti svoja znanja i iskustva steceno godinama radeci i vezbajuci u svojim kolima po raznim parkinzima zatvoreno-otvorenih tipova... :kiss3:

Link to post
Share on other sites

ne čitaš dobro, rekla sam "neke žene" :kiss3:

sad da se vratimo na ozbiljno :) , nije da se hvalim, ali ja se od prvog dana dobro parkiram, nije mi nikad trebala pomoć :angry:

jbg kad imas parking senzore ....ma parkiras ko parkerica :angry:

ustvari i nije neka mustra ...bez zenjanja ,evo da se ne hvalim kao ti ali ja :angry: ti parkiram slona u misiju rupu bez problema :angry:

Link to post
Share on other sites

hm... sto se tice zena za volanom imamo 2 vrste

one koje nemaju pojma o voznji

i one kojima treba na kola staviti naljepnicu PROBAJ PRATIT jer je to stvarno tesko

imam iskustvo sa rodjakovom bivsom suprugom da su mi se noge oduzimale u vise navrata ne radi lose voznje vec radi vrhunskog pilotiranja a samo po autima koja su prosla njenu garazu ( golf3 vr6, nisan 3000 gt, calibra turbo ...) vidi se o kakvom se vozacu radi

Link to post
Share on other sites

ma ja uvek neke sechke imam kad me vozi zensko ,po meni voze blentavo nema sanse da se opustim...evo danas me vozila koleginica pretrnuo sam ... u jednu ruku cigara prica i gleda u mene pa gleda nokte trazi telefon po torbi i to sve na autoputu ,priblizi se 2 mm do bankine pa vidi da ce da udari pa se odmakne i sve tako ,ukljucuje se u izlaze sa auto.p preko pune linije...katastrofa.da je musko nikad ne bi dobilo dozvolu.nikako nemam poverenja u zensko u kolima....osim kad je na suvozacevom sedistu ili na zadnjem ;) kad bi bilo nesto ovako za zene puno bi nam pomoglo

Link to post
Share on other sites

Ma sve je individualno.... i kod muskaraca i kod zena. Podjednako sam se nekad nesigurno osecala i kad me m i kad z vozi. Jedino sto muskarci robusnije voze pa je onda ta nesigurnost jos veca (kod nekih). A zene..onako prikovane uz sofeku sa nabijenim sedistem do volana i sa stegnutim volanom..mogu misliti kako deluju (ja i da hocu ne mogu da primaknem sediste). E, nikad necu zaboraviti kad sam pre nekih 15 godina pokusavala da se uparkiram a kolega vice " Napreeed Liki, imas jos po metar sa svake strane" ;)

Link to post
Share on other sites

ma jbt ja znam neke koji ne smeju da odu nigde gde nemaju aerodrom za parkiranje jer ne znaju da voze unazad a voze sto godina

da ne pričamo za odlazak recimo u bg ili neki veći grad gde se vozi na branik i gde su stalno gužve

a onda ti nešto seru kako znaju da voze

a tek ovi naloženi klinci kojima tata kupio i dozvolu i alu od auta što tek polože pređu 50 km i misle da su extra vozači

Link to post
Share on other sites