Pozdrav uz malo pitanje


Recommended Posts

Zdravo Svima,

Javljam se iz S. Amerike. Drago mi je da ste na okupu i puni entuzijazma. Mozda mi vase znanje ustreba s' obzirom da o mehanici nista ne znam. Inace, moram da se pohvalim da sam skoro narucila novi 2011 X3 35i (uz sve opcije osim DHP i HUD) i trebalo bi svakog dana da mi stigne. Ovo je inace moj prvi BMW. Jupiiii!

Posto ovde u S .Americi cesto vidim druge kako isticu obelezja zemalja odakle poticu, resih da i ja na svome novom autu prikazem Srbiju. Ovako propagiranje mi nikada nije izgledalo primamljivo, ali mislim da ipak ovaj auto moze podici ugled Srbije gde god ga budem vozila (barem dok je ovako nov) u stilu "I mi konja za trku imamo".

E sada pitanje: Da li ovaj vas Fan Club izdaje ili mozda znate nekog BMW dilera u Srbiji kod kojeg bi mogla nabaviti neki pristojan artikal (kacket ili nalepnicu) sa logo-m BMW i Srbije (latinicom) na njemu? Mnogo mi se svidja logo vaseg clana ovde FILIP-M3

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showuser=13804

Dakle da li me mozete uputiti na nekoga gde bi ovako nesto nabavila?

Hvala svima unapred!

Link to post
Share on other sites

haha de me nadje :D taj sam moj logo :P ^__^

kick ti bi mogao da sredis nesto u vezi ovoga,pa se javi da pomognes

i dobro dosao/la ne znam nije bas puno predstavljeno :D

Link to post
Share on other sites

Cao FILIP-M3-e.

Da, takav neki logo, kao tvoj, bi uveselio ovaj moj autic, osim ako bi rec Srbija izazvala kod nekoga ljubomoru. Ali ovaj auto ima takvu tehnologiju da bi sam nasao vandala, a vandal da ima i malo pameti ne bi mu se priblizio. Razmisljam se da je ipak kacket bolja varijanta, jer ako je sredina bas povuci-potegni, onda ipak imam izbora da lako pomerim kapu.

Hvala ako ima ovde nekog ko bi me uputio na nekoga ko nudi ovakve artikle. Brat bi u Srbiji to za mene podigao.

Inace rekoh u prvom postu "skoro narucila", "budem vozila", "mogla nabaviti"… - Zensko.

Link to post
Share on other sites

Cao FILIP-M3-e.

Da, takav neki logo, kao tvoj, bi uveselio ovaj moj autic, osim ako bi rec Srbija izazvala kod nekoga ljubomoru. Ali ovaj auto ima takvu tehnologiju da bi sam nasao vandala, a vandal da ima i malo pameti ne bi mu se priblizio. Razmisljam se da je ipak kacket bolja varijanta, jer ako je sredina bas povuci-potegni, onda ipak imam izbora da lako pomerim kapu.

Hvala ako ima ovde nekog ko bi me uputio na nekoga ko nudi ovakve artikle. Brat bi u Srbiji to za mene podigao.

Inace rekoh u prvom postu "skoro narucila", "budem vozila", "mogla nabaviti"… - Zensko.

moze sve da se sredi i nalepnica i kacket...i posalje se tvom bratu...samo kad bi se kick javio :P

popuni profil lepo,ime prezime mesto sta sve ima ;)

Link to post
Share on other sites
' date='26 April 2011 - 02:11 AM' timestamp='1303775888' post='156408']

Dobrodosla :)

Samo da prodje 8. maj i organizovacemo promo materijal ;)

to je kick msm sta reci :P

Link to post
Share on other sites

Hvala svima na podrsci za ideju. Ma nisam mislila da mi neko pokloni, naravno da bih vam to preko brata platila, samo najavite koliko.

Provericu posle 8. Maja da vidim da li ste dosli do nekog predloga. U medjuvremenu auto i stigne, a vi nastavite sa osmesima.

Link to post
Share on other sites

Dobro dosla....

Gde si tacno u Americi,posto sam i ja zaglavio tu negde :)

I ne brini za ovo...Igor i ja smo vec razradili kanale za slanje a i dosta mojih prijatelja dolazi sredinom maja pa mogu da ponesu.... :)

Link to post
Share on other sites

Samo na brzaka da se javim. Ne gagy80 iz DC-ja, nismo bas tako blizu. Kola mi se isporucuju sutra, a ja sam vec nabavila bejzbol kapu sa natpisom Srbija (ali bez BMW logoa). Ja bih se ovde na forum vrnula da vidim da li je neko u medjuvremenu osmislio ideju ponude Serbia kape sa BMW logom. Vidite i sami da ima tu jos zainteresovanih. U ushicenju koriscenja novog auta…. zdravo svima.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Zdravo svima, nisam vas zaboravila. Evo vreme odmora i uzivanjcija u novom auticu. A tu je i kapica. Nek se zna da i Srbi konje za trku imaju (razvija brzinu od 100km u roku od 5.7sec). Svi se okrecu, jer se ovaj auto retko vidja na ulicama Severne Amerike.

Inace je auto kao zmaj. Ne znam sta bih pre pohvalila. Kamere mi puno znace za uparkivanje kroz uzane parking zidove s' obzirom da je ovo vozilo poprilicno punacko, podrska za ledja i suptilni volan mi daju osecaj kao da vozim avion, iPhone 4 integrisan u adapteru (otovim panorama krov i kroz zvucnike pustam B92 web radio)… Kao sto i pre spomenuh, u kola se bas ne razumem, ali sigurno znam da je smesan svako onaj ko pokusa da se utrkuje samnom na semaforu. Bolje mu je da ne ispadne smesan (osim ukoliko ne vozi Porshe ili sl.). Obozavam mogucnost da diktiram red na putevima ;) Sve zavisi od moga raspolozenja hocu li nekoga pustiti ispred mene ili necu. Interesantan osecaj, s obzirom da ne mozete puno stvari u zivotu kontrolisati.

Sretno Leto!

P.S.

Inace sam htela da postavim slicicu auta sa mog desktopa. Da li je to moguce bez da se u uclanjujem u ove sitove za images?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...