Com Trade


Recommended Posts

' date='Dec 24 2007, 18:24' post='15067']

Prevara?

http://www.mobilnisvet.com/forum/viewtopic...asc&start=0

Ma daj i ponovo su ga zajebali 100%.Nemam ništa protiv te firme ali većina firmi tog tipa zapošljava ljude koji nemaju pojma o računarima.Ponavljaju ko papagaji neke specifikacije a kad ih nešto ozbiljnije pitaš oni crvene nemaju pojma svi do jednoga... :)

Link to post
Share on other sites

Ljudi a koja je to prica sa Radulovicem? Mislim, nikada nisam nista radio kod njih ali zasto svi imaju tako negativan stav prema njima? jel to zbog cena ili ima jos nesto?!? :)

Link to post
Share on other sites

Ljudi ovo je za ne verovati!Sat vremena sam citao sta su ljudi pisali!TO SAMO U SRBIJI MOZE DA IMA!Bas pre neki dan gledam na TV-u o tome kako kod nas uvoze robu poslednje klase!

Ma samo im treba zapretiti trzisnom inspekcijom pa da vidis cuda!To je bezobrazluk!Toliko sam se iznervirao... :) :lol: :D :D :angry:

Link to post
Share on other sites

Takve firme privlace narodne mase,treba se prvo raspitati.(da ne bude kao kod Radulovica)

...titanika, pravo poredjenje, dalje od com treade-a, kod njih kupuje samo neko ko ne zna ama bas nista i dodje da kupi jedan komjuter ili mobilni telefon kao da kupuje veknu hleba...ima po BG-u dosta ozbiljnih firmi koje su dobre sa cenama, al com trade nikako...

Link to post
Share on other sites

Sto se tice com treade-a iz proverene informacije ozbiljni negativci. U principu trzisna nije od neke vajde za takve firme jer se zna ko ih poseduje, s obzirom da je politicka mafija na sceni srbije. Radulovic je inace rodjak mog veoma dobrog drugara i kada mi moj drugar kaze da, ne idem kod tog istog radulovica njegovog rodjaka da mi radi bilo kakav servis na BMW onda bih ne posavetovao, vec zamolio vlasnike takvih makina da ni u kom slucaju ne idu u taj servis. :angry: :angry: :angry:

Link to post
Share on other sites

E, bre, koje su ovo gluposti, kakav je ovo haos....i sad kao treba kulirati ovakve tipove a oni te prave majmunom..bilo da je auto ili nesto drugo.....za ovih mesec dana koliko imam kockicu cula sam jedno pet gluposti od raznih filozofa po servisima (napomena ..ja kao zensko provalila da je glupost), al ono...sta da radis...okrenes se i odes...konektujes se na forum i skupljas informacije...:angry:

Link to post
Share on other sites