Alpina na hrpi...


Recommended Posts

ove sa 4 rupe tacnije 7jx15 sve 4 (u originalu dolaze 2x6j i 2x7j ali ih je neko upario) su vec prodane,vlasnic ceka da zavrsim restauraciju.....

a ove 17'' koje su u fullu..

4x 8jx17''

4x cepovi sa bravicama i gumicama koje dihtaju izmešu poklopca i felge da voda ne ulazi

4x mali cepovi koji zatvaraju bravicu i na njimaimaju sve 4 gumica koje dihtaju da se bravica ne pokvasi

2x kljuc za poklopce

one cekaju restauraciju i nisu prodane...kad budu na prodaju otvoricu oglas a u ovoj temi se samo hvalim kakva dva jelena sam udario autom za isti dan :preved:

juce sma napravio oko 400km dok sam ih pokupio po BiH.... :mellow:

Ljudi nisam spavao sinoc cijelu noc...od srece ili cega vec neznam ni sam :pilot:

Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno da vi koji imate 5x120 zelite Alpine kad je izbor za vas apsolutno beskonacan???

Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno da vi koji imate 5x120 zelite Alpine kad je izbor za vas apsolutno beskonacan???

ko zeli decentan e36 njegov jedini izbor je Alpina, ///M ili eventualno AC shnicer sve ostalo je ni tamo ni vamo <_<

Link to post
Share on other sites

Ok su sve te felne, pogotovo M koje na e 36 stoje vrhunski, ali na 5x120 je neogranicen izbor, a ukusi su razliciti( i dubina dzepa naravno), ko bas hoce do oo felnu pljunes 1.000e i vozis BBS RS, ja mslim da bolje nema, a debata oko felni moze ici u nedogled

Link to post
Share on other sites

Ok su sve te felne, pogotovo M koje na e 36 stoje vrhunski, ali na 5x120 je neogranicen izbor, a ukusi su razliciti( i dubina dzepa naravno), ko bas hoce do oo felnu pljunes 1.000e i vozis BBS RS, ja mslim da bolje nema, a debata oko felni moze ici u nedogled

u pravu si debata u nedogled, ali alpina i bbs je kraj debate.

Link to post
Share on other sites