Recommended Posts

obuka ce trajati 6 meseci kostace 600e

a uverenja i polaganje testova 100e

umesto 10min polaganja voznje vozice se pola sata

''sto prakticno niko ne moze da polozi'' tako je rekao instruktor neki

Link to post
Share on other sites

sta je pisac hteo ovde reći?

gde ti je izvor- taj neki instruktor. to su informacije iz 2009 godine, nista novo.

IZVOR:

http://www.rtv.rs/sr_lat/drustvo/obuka-u-auto-skolama-od-500-do-800-evra_45998.html

Obuka vozača i dalje po starom - info - Januar 2011

IZVOR:

http://www.polovniautomobili.com/wiki/obuka-vozaca-i-dalje-po-starom.php

Link to post
Share on other sites

brate ne bih dzaba pisao -.-

jutros u novinama pisalo dve strane o tome,ali sam napisao ono sto je napisano velikim slovima kao vazno

cisto da ovde buduci vozaci znaju sta ih ceka od oktobra

i pise da ce vecina skola staviti katanac na svoja radna mesta jer nemaju uslova za ovako nesto

Link to post
Share on other sites

To je trebalo jos mene da zakaci 2007.,Tad je pocelo da se prica o tome, te stupice 2008,pa 2009, i tako samo se prica.

Ma moze da se polozi kako ne moze, samo zavisi kako te hoce/nece :)

Moj drugar je sad polagao, prvi put ga obore, jer je usporio da stane na semafor, koji nije radio ili se palilo zuto nisam siguran, pa mu policajac rekao, zasto nisi proleteo kao ovaj pored tebe :blink: na sta je instruktor rekao da ih nisu tako ucili, a druga greska mu je bila zato sto je krenuo da obilazi auto preko pune koji je stajao na putu sa upaljena sva 4 i u pola obilazenja auto koji je stao je krenuo. A sledeci put je polozio iako je zaboravio da veze pojas. Da li nisu primetili, ili nisu hteli da primete to niko ne zna, ali su se lepo ispricali na zadnjoj klupi pa nisu ni gledali sta radi i kako vozi. :pilot:

Bitno je da se lova mlati :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Da ne otvaram novu temu...u vezi vozacke probne,drugarica je isla do auto skole da pita u vezi voznje od 11 do 5 ujutru....

posto su nju u 3h ujutru zaustavili i nista joj nisu rekli,sve normalno..i u auto skoli su joj rekli da nema nista od toga,da zaplase samo bzvz nemam pojma

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na Zapadu je tako već godinama, pa ljudi opet polažu. Samo, tamo obuku može da vrši i roditelj (stariji vozač), ali se teorija uči na časovima. Auto škole koje nemaju/ne budu obezdedile učionice i ne treba da postoje. Veća cena je posledica ozbiljnije obuke, ali zameram što se kompletno nisu ugledali na Zapad i dozvolili da praktičnu obuku vrše roditelji. Naravno, vozilo ne mora da ima specijalne komande, već samo magnetnu L oznaku.

Link to post
Share on other sites

ej fico , izvini - pomesao sam te sa ovim malim "ledenim" - ah , da - nemoj vise nikada da pitas nista u vezi naloga ! B)

droga droga radost :D ...al necu da pitam :P

Link to post
Share on other sites