Recommended Posts

Od skoro u mom vlasnistvu.Izvinjavam se zbog loseg kvaliteta slika,slikano je mobilnim ... A uskoro krece i sredjivanje tj. dovodjenje u top stanje.Kacim jos slika uskoro :drinks:

22022010149.th.jpg

22022010150i.th.jpg

22022010152.th.jpg

22022010153.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bice slika samo da mi sestra vrati digitalac.A 7 dana pre nego sto cu kupiti auto moj drugar proda niklovane 19'' za 400 eur :drinks: Kad mi je rekao hteo sam da izvrsim samoubistvo iz zasede ... Sve u svemu ove felne se skidaju i dolaze neke 18'' ...

Link to post
Share on other sites

ne mora da ima proshireni stub!!!!!......druze svaka chast za auto da te sluzi josh dugo..bice to prava lepota :)

Link to post
Share on other sites
zar IL nije sa prosirenim B stubom,tj prostorom između prednjih i zadnjih vrata?

Ernest je u pravu ovo nije L verzija.U pitanju je obican kratki model.Sve L verzije su imale prosiren B stub u povecano medjuosovinsko rastojanje......To kod ovog definitivno nije slucaj

Link to post
Share on other sites

Babicu saljivdzijo ... :) A nisam znao da ti je jedan moj skolski drugar neki surak ili tako nesto,ne razumem se u te rodbinske odnose :dance3: A i bili su skoro kod tebe pa su mi rekli da si me pozdravio.Uskoro cu i ja kod tebe za farove

Bice slika,danas idem u perionicu i spremio sam digitalac ...

Link to post
Share on other sites

po meni ovo nije hartge a za L neznam,.slike su nesto iz kosa.....ali da je strooooooooj to jeste...

btw ako si platio autoi vise zbog te dvije naljepnice onda je ovaj svijet stvarno okrutan. :)

Link to post
Share on other sites

Auto je sigurno L jer sam uporedjivao sa drugarovom sedmicom.Vrata su duza a i kod mene su zadnja sedista na struju (mozda ovo sa sedistima nema veze) a za hartge nemam pojma a i nije mi mnogo bitno.Bitno je da V12 zabrunda kao lud :) A inace platio sam ga 3k

Link to post
Share on other sites

Druze pusti ove sto lupetaju,L7 ne postoji u E32 varijanti vec samo u E38,u e32 imas L koji ima duza zadnja vrata od verzije koja nije L,a kod E38 postoji obicna tj kratka varijanta,L produzena sa vecim zadnjim vratima i L7 koji ima siroki B stub i koja je jos duza od L varijante,posto me mrzi da dokazujem slikama idite u DaliborZG postove on ima sve te modele pa vidite,ima i 32 u svim varijantama i 38 u svim varijantama pa cak i tu famoznu L7 varijantu

Link to post
Share on other sites

Ovo je model 750 il,tj model e32 sa motorom od 5000cm3 i produzenim zadnjim vratima za 13cm odnosno za tu duzinu mu je povecan prostor izmedju prednjeg i zadnjeg sedista zbog udobnosti putnika koji sede pozadi.u tu namenu imao je i sport-komfort podesavanje ogibljenja kao i el podesavanje zadnjih sedista i bio je namenjen za duga i udobna putovanja.Ovaj model jeste bio u Hartge radionici sto se vidi po braniku prednjem i zadnjem kao i pragovima i felnama svi delovi su obelezeni Hartgeovim znakom,unutra postoji otisak Hartge plocice koju je neko skinuo a motor je vec neko menjao posto je u njemu do malopre bio m70b50,nema sumnje 750il Hartge a kad se zavrsi transplantacija bice 730il sa Hartge branicima i felnama :2u4pvecna8:

Link to post
Share on other sites