Recommended Posts

Mi obicno stavljamo zimske gume :P :)

Pomaze :)

haahhhhhha +1 :D a i zimi uradis nekog pa ga gepekujes moze i to :D

Link to post
Share on other sites

pa zato i NE vozimo FWD. a ti pitas kao da si negde nacuo da ce sutra i sneg da pada. :prankster2: :prankster2: :prankster2:

a sad videh da vozis FWD pa zato pitas. jos se neckas da se otarasis Fiata zarad :e30: ?

Link to post
Share on other sites

Montirana plinska boca 80l tacno na zadnjoj osovini,celu zimu puna do jaja+zimske gume+spusten auto i vozi,ni ne osetis da negde klizi :pleasantry: :prankster2:

Link to post
Share on other sites

e pa svi vi koji se pravite pametniii sa zimskim gumama izvolite doci u moju ulicu na vozdovcu da vas vidim,poziv vazi naravno kad padne sneg :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Ako stavljas u fiata dzak imas kontra efekat :lol:

ne naravno,ali planirao sam da kupim bmw pa ne znam kako seponasa zimi a i ja putujem na pester aa znate kakve su zime tamo

Link to post
Share on other sites

e pa svi vi koji se pravite pametniii sa zimskim gumama izvolite doci u moju ulicu na vozdovcu da vas vidim,poziv vazi naravno kad padne sneg :rolleyes:

gde god hoces na vozdovcu zimi prolazim na jedan ;) tu zivim

Link to post
Share on other sites

Ako ne znas da vozis i po suvom ces kopati zemlju po kanalima i livadama, ako znas popeces se i na pester, dobra zimska guma i to je to. Meni su tako pricali ali ja nikakvih problema do sada nisam imao, cak su ove zime nazad bile letnje gume, pilot primacy.

Link to post
Share on other sites

pitam samo ,sto se tice voznje prekopap sam karpate lopatom i presao milion km sleperom,do duse.u glavnom su proklizavali mercedes i bmw,ne prozivam nikog ali sto se tice voznje ajte na crtu i birajte vozilo.pester je pester kakv niksic,nije ni blizu.odoh sad prijatelji moji novi.pa ko zna mozda kupim bmw aali samo dizel hahahah

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ja sam prosao zimus Iriski venac pod snegom bez problema sa letnjim gumama 205/55/16,naravno ASR,ABS dosta pomaze

Pa iriski se cisti stalno i nikad nije pod snegom! Zimske gume nove/dobre NAZAD I NAPRED i nemas frke

Link to post
Share on other sites

aj ziv bio gace nosio :lol::)

hahaha :lol:

kad dodje zima, i sneg, ja skinem gume sa kola, i vozim na felnama, nikad problema nisam imao...

Link to post
Share on other sites