Recommended Posts

Eto kao novi clan foruma da prestavim i ja svoj automobil.

Radi se o BMW 323ci Cabriolet e46 iz 2001, 135.000km, crni, kompletan Fabricki kit M2, full Enterijer M2, crna koza/aluminijum, crne maglenke, fabricki kratki xenon 4300k, aftermarket xenon za duga svetla 6000k, smd led angel eyes, led stopaljke, ac schnitzer ogibljenje, ac schnitzer 8.5x18 felne, remus izduv, glasstint homologirano zatamnjenje stakala, crni mat bubrezi, m3 retrovizori, parking senzori, harman kardon fabricki, alpine cd/dvd/mp3/navigacija, k&n filter, irridium svecice i tako dalje i tako blize....

img0798sm.th.jpg img0803zi.th.jpg img0804wl.th.jpg img0805w.th.jpg img0811ue.th.jpg img0814l.th.jpg img0821xt.th.jpg img0824o.th.jpg img0826za.th.jpg img0827ut.th.jpg img0831zu.th.jpg img0832r.th.jpg img0834n.th.jpg img0837b.th.jpg img0838q.th.jpg img0839xh.th.jpg img0847ql.th.jpg img0848x.th.jpg img0853b.th.jpg img0855z.th.jpg img0856e.th.jpg img0869id.th.jpg img0870kg.th.jpg img0871om.th.jpg img0875e.th.jpg img0882x.th.jpg img0883os.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Auto je bombona!! O pa mi smo komsije, iz kog dela Novog Sada si?! :) I ruzno je da ti mesto imena i prezimena stoji to sto si vec napisao..

Link to post
Share on other sites

Hvala puno, bmw entuzijasti :)

Nisam iz Novog Sada, iz Beograda sam sa Karaburme, kao sto sam napisao u predstavljanju clanova. :e30:

Ne stavljam puno ime prezime i ostale licne informacije na javnim forumima, jer sam poslovno aktivan na internetu, i zbog neke svoje zastite privatnosti, i obaveza u odnosu na firmu u okviru koje poslujem, ne zelim da mi se na internetu licne informacije dovode u bilo koji drugi drugi kontekst osim onog poslovnog. :pilot:

A sa clanovima ovog foruma se planiram i nadam upoznati i licno po skupovima, tako da mu to dodje na isto :lol: :e30:

Link to post
Share on other sites

Hvala puno, bmw entuzijasti :)

Nisam iz Novog Sada, iz Beograda sam sa Karaburme, kao sto sam napisao u predstavljanju clanova. :e30:

Ne stavljam puno ime prezime i ostale licne informacije na javnim forumima, jer sam poslovno aktivan na internetu, i zbog neke svoje zastite privatnosti, i obaveza u odnosu na firmu u okviru koje poslujem, ne zelim da mi se na internetu licne informacije dovode u bilo koji drugi drugi kontekst osim onog poslovnog. :pilot:

A sa clanovima ovog foruma se planiram i nadam upoznati i licno po skupovima, tako da mu to dodje na isto :lol: :e30:

Ja procitao predstavljanje drugog clana!! :blink: Izvinjavam se.. Ma dobro, ako imas cvrst razlog.. Uzivaj, pozz

Link to post
Share on other sites

bas lep, sto se mene tice neke druge felne i da skines foliju sa stakala, izuzetno ruzno izgleda kada se spusti krov i podignu stakla, nema poente jedno sa drugim

Link to post
Share on other sites

bas lep, sto se mene tice neke druge felne i da skines foliju sa stakala, izuzetno ruzno izgleda kada se spusti krov i podignu stakla, nema poente jedno sa drugim

To je sve stvar ukusa i percepcije, sa spustenim krovom i windschott-om, podignuta zatamnjena stakla uopste ne sokiraju, naprotiv, iako moram priznati da su mi zaista VRLO retko podignuta stakla u "drophead" voznji. Sto se tice felni, upravo su skinute ///M Style 68 felne zarad montiranja AC schnitzera type V.

I zaista ih ni u jednom trenutku nisam zazalio :-))

I to je takodje individualno po meni, stvar ukusa. :kiss3:

Link to post
Share on other sites

pa imas slike na prvoj strani je sa AC felnama . . .

inace prelep e46, jedina zamerka je sto su uklonjeni BMW znakovi sa auto swe ostalo pefektno !

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...