Prednji sportski branik


Recommended Posts

Za 100e moze sigurno da se nadje :D E sad niti znamo sta te konkretno interesuje niti kako izgleda to sto trazis... :lol:

Link to post
Share on other sites

Ovo sto si postavio je 'lip . Sa is-a kod nas se krece cena od 30e pa nagore jer je redji dosta, pored toga imas cele spojlere od zendera, hartge mt1 i mt2 ... pa sta ti je volja naravno u skladu sa budzetom

Link to post
Share on other sites

to lip bravo dzoni :D do 50e bih dao,sta znam tolko se ima :( koje su cene za spojlere prednje samo? gde da pogledam?

Link to post
Share on other sites

Spojleri su isti, msm na cene krecu se od 10 do 200e za prednje samo ! e sad lupam mozes da nadjes mt1 koji po meni sasvim hokej izgleda za smesne pare 10-40e neke zenderove i hartge su malo skuplje jer su i redje ali jako lepo izgledaju, mt2 je vrh spojlera ali mu je i takva cena tako da to u svakom slucaju prelazi tvoj budzet u velikoj cifri :)

gledaj na kupujemprodajem, limundo i te sajtove ... ili jednostavno daj ovde oglas 99% ti se javlja neko jer ih ovde ima na tone

Link to post
Share on other sites

Ovo sto si postavio je 'lip . Sa is-a kod nas se krece cena od 30e pa nagore jer je redji dosta, pored toga imas cele spojlere od zendera, hartge mt1 i mt2 ... pa sta ti je volja naravno u skladu sa budzetom

Reci mi gde ima za 30e a da je OEM!

Idem da kupim odmah sve sto imaju!

Link to post
Share on other sites