Tonirana stop svetla


Recommended Posts

Da li je neko imao problem sa pandurima zbog toniranih stopaljki u crveno?

Ja sam juce moje ofarbao u crveno i kad upalim zmigavce sija crveno,da li ce znaciti da stavim narandzaste sijalice?

Link to post
Share on other sites

nikad to nisam radio u crvenu boju :P ali ne bih trebao da imas problema zbog toga,ako je propustljivost svetla ok

ja sam crnu roknuo

Link to post
Share on other sites

Da li je neko imao problem sa pandurima zbog toniranih stopaljki u crveno?

Ja sam juce moje ofarbao u crveno i kad upalim zmigavce sija crveno,da li ce znaciti da stavim narandzaste sijalice?

To znaci da nisi ofarbao kako treba ;)

Ja sam kod mene ofarbao u crveno, koristio sam transparentni sprej, i dalje svetle narandzasto

Link to post
Share on other sites

za sada sve moze. ako uvedu ateste i cuda za sve sto je naknadno doradjivano i ugradjivano na kola, kao i u ostalim zemljama evropske unije, onda ce biti problem.

Link to post
Share on other sites

Kupi samo zute sijalice, ima ih svuda i resio si problem. Sijace narandzasto.

Link to post
Share on other sites

ma teraj i uzivaj... :) mene niko nije dirao..

19985017606062272261601.jpg

Tebe i ne smeju da diraju!

Ti si strucnjak za krovove! :P :e30:

Link to post
Share on other sites

osim glupih odgovora za bojenje u crno i crveno i ovih obozavalaca EU postoji konkretan razlog zasto je dozvoljeno zakonom

zadnja svetlosna grupa kod nekih modela van evrope mislim na japan i ameriku je migavac crveni fabricki i tim kolima je dozvoljeno pa zasto ne bi i ostalima....

Link to post
Share on other sites

koji sprej se koristi,gde ima da se kupi?ja hocu da farbam sve u crveno.

dajte mi tacan naziv,marku tip itd spreja

Link to post
Share on other sites

Sad skoro sam ja uzeo za ortaka Duplikolor transparentni sprej u Ganglandu u Bg-u, imaju crni,crveni i plavi cena 583 dinara

Skupo je to. Otidji u bilo koju farbaru i trazi providni sprej i platices oko 400 RSD.

Link to post
Share on other sites

osim glupih odgovora za bojenje u crno i crveno i ovih obozavalaca EU postoji konkretan razlog zasto je dozvoljeno zakonom

zadnja svetlosna grupa kod nekih modela van evrope mislim na japan i ameriku je migavac crveni fabricki i tim kolima je dozvoljeno pa zasto ne bi i ostalima....

U Japanu i SAD-u je propis da su narandazte boje kao i kod nas. Ja sam stavio na moj auto u zmigavce bele sijalice i pre jedno mesec dana, zaustavila me policija (rutinska kontrola) i kada sam stao upalim sva 4 zmigavca, kada su videli da su sijalice bele boje upozorio me je da ih promenim da sijaju narazndzasto jer je tako po zakonu. Kada sam dosao kuci procitam i bili su u pravu. Tako da sam kupio narandzaste sijalice i stavio u svih 6 zmigavaca.

Link to post
Share on other sites

osim glupih odgovora za bojenje u crno i crveno i ovih obozavalaca EU postoji konkretan razlog zasto je dozvoljeno zakonom

zadnja svetlosna grupa kod nekih modela van evrope mislim na japan i ameriku je migavac crveni fabricki i tim kolima je dozvoljeno pa zasto ne bi i ostalima....

sad knjigu u sake i potrazi reci homologacija i atest. i nemoj me terati da ti pokazem gde da nadjes sigurnosni sraf u zeljenoj boji.

Link to post
Share on other sites

Danas smi drugar koi drzi tehnicki pregled kaze samo teraj,ako zmiga OK je :)

Da se razumemo,nije meni frka da me cimaju zbog zmigavaca nego....ima tu jos po nesto,cisto da me ne za*ebavaju zbog gluposti :angry:

Prosle godine me jurili pod rotacijom u glavnoj ulici,a petak vece,samo zbog zadnje tablice koja je bila odstampana na papiru jer ju je drugar izgubio 2 dana pre toga :mellow:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Otkud da su ti pravili problem zbog odstampane zadnje tablice? :prankster2:

Matori,ja koliko sam upucen,to se svrstava pod falsifikovanje,a falsifikovanje je krivicno delo,a to je zajebano! :acute:

Link to post
Share on other sites

Otkud da su ti pravili problem zbog odstampane zadnje tablice? :prankster2:

Matori,ja koliko sam upucen,to se svrstava pod falsifikovanje,a falsifikovanje je krivicno delo,a to je zajebano! :acute:

To mi je i pandur rekao,pa sam je odstampao kako valja,par puta me zaustavili uvece sa lampum gledaju tablicu i niko ne provaljuje :lol:

A crvenkasti zmigavci su prosli test,par puta panduri isli iza mene i nista :prankster2:

Link to post
Share on other sites