Recommended Posts

Imam problem sa autom, koji bas nije sjajan s obzirom da je leto iza coska. Konstantno greje, osim na sredini, bilo da je ukljucena ili iskljucena klima. U pitanju je digitalni uredjaj.

Da li je neko imao slican problem? Problem je verovatno lako resiv, ali mislim da ce neki majstor jedva cekati da me olesi, pa bih voleo da znam sta je u pitanju.

Hvala.

P.S. Ako neko moze da preporucio nekog klimadziju, takodje bi mi dosta pomogao.

Link to post
Share on other sites

ja sam ovo sam odradio, svako malo vestiji u ruke moze da odradi, samo pazi da kupis tacan ventil za tvoj auto (ima samo origig, a to i valja) i da dobro utegnes one stege na crevima, i kad zavrsis da proveris nivo antifriza i odzracis posto ce verovatno malo. iscureti.

Link to post
Share on other sites

pa po nekoj logici, on treba da otvara i zatvara, crevo sto izlazi iz njega kad je ukljucena klima bi trebalo da je hladno odnosno ventil da zatvara, a crevo sto ulazi je uvek toplo posto dolazi topla voda iz motora.

Link to post
Share on other sites

to je ventil koji pusta toplu vodu u kabinu,meni je na proslom e46 bila otisla gumica u ventilu al sam uspeo da napravim drugu gumicu i nije bilo nikakvih problema

Link to post
Share on other sites

druze cesto taj ventil hoce da zaglavi zbog kamenca ili cega god

probaj da ga skines i ocistis, a proveri da nije i neka gumica pukla sto rece neko

mozda i ustedis tih 200 eur :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...