"Blankeri" za klapnice na usisnoj grani


Recommended Posts

Ljudi,

Jel ima neko skicu sa dimenzijama za ovakve blankere/poklopce (za E46 320d) sa slike:

swirlflapblanks2.jpg

Ili ako ima neko sa rasturene/polomljene usisne grane fabricki poklopac (varijanta sa donje slike) da pozajmi/izda/proda? Da mogu da odnesem kod strugara da mi uradi poklopce.

img0868zr.jpg

Link to post
Share on other sites

Probaj preko kataloskog broja dela da potrazis na netu. Mozda je neko po stranim forumima radio nesto tako pa ostavio dimenzije. Uostalom moguce je (mada nisam siguran) da i ne mora da bude bas identicnog oblika, vazno je da je promer i polozaj rupa na istom mestu.

Link to post
Share on other sites

swirl-flap-plug-za-usis-.jpg

NE GARANTUJEM za tacne mere, sliku sam preuzeo sa interneta. Pise mi da je za 530d (M57), da li su iste i za M47 ne znam.

Felna ti se pozlatila :thumbsup: , ja sam guglao dok mi oci nisu ispale i nisam mogao da nadjem nikakvu skicu.

Bas cu pogledati po forumima koji je precnik rupe kod M47, mislim da ce to biti mnogo laksi deo posla :umnik2:

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

swirl-flap-plug-za-usis-.jpg

NE GARANTUJEM za tacne mere, sliku sam preuzeo sa interneta. Pise mi da je za 530d (M57), da li su iste i za M47 ne znam.

E tebra, nikako da ti se zahvalim za skicu, klapnice napravljene i ugradjene, dimenzije odgovaraju, hvala jos jednom!

Link to post
Share on other sites