Veliki pozdrav svim ljubiteljima BMW-a


Recommended Posts

Zdravo, zovem se Stefan, imam 17 godina i zivim u Novom Sadu. Trenutno je auto koji poseduju moji roditelji (BMW 325td e36) u veoma losem stanju i treba da se uradi generalka,nisu imali srca da ga prodaju i sada cemo uskoro da ga popravimo... Nadam se da ce to biti moj prvi auto koji cu moci da unapredjujem i eksperimentisem na njemu kako bi ga ucinio sto boljim, siguran sam da ce mi razni saveti sa ovog sajta mnogo pomoci! Drago mi je sto sam se pridruzio ovoj velikoj BMW porodici i nadam se da cu i u buduce imati BMW!

Link to post
Share on other sites

dobro ti nama dosao :) i ja sam sa 15god. poceo da se interesujem za bmw i uzeli smo jednog u veoma dobrom stanju,i tu je sve pocelo :) samo polako

i sto se mene tice mnogo je 325 za prvi auto ali tvoj izbor,mozda razni ljudi podele moje misljenje

Link to post
Share on other sites

Pa znam da je mozda mnogo,ali je moj pametni otac u zanosu krize srednjih godine hteo da kupi sebi nesto simbolicno i eto nama BMW-a :D . Od tog dana kad je on dovezao BMW kuci moj pogled na automobile se okrenuo za 180 stepeni. BMW-u nema ravnog... :D

Link to post
Share on other sites

Pa znam da je mozda mnogo,ali je moj pametni otac u zanosu krize srednjih godine hteo da kupi sebi nesto simbolicno i eto nama BMW-a :D . Od tog dana kad je on dovezao BMW kuci moj pogled na automobile se okrenuo za 180 stepeni. BMW-u nema ravnog... :D

i treba bmw :) ali 318 malo slabije za pocetak ^^

Link to post
Share on other sites

znam nazalost nema se :// ako se izucis na njemu,posle ide lako

ja sam polozio pre pola godine,i znam sta ti je u glavi kad polozis :DDD ali nije bas tako kad sednes i krenes da se provozas

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...