Recommended Posts

Evo o cemu se radi:ja na BMW-a nemam maglenke vec u mjesto njih stoji plasticni dio u obliku maglenke,kod mene su okrugle kao sto mozete da vidite na slici mog auta!U kabini imam prekidac za maglenke i kad ga ukljucim na instrument tabli se upali lampica od njih!Danas sam na poklon dobio 2 maglenke sa LED diodama i krenuo sam da ih ugradim ali sam mislio da postoji kabal za njih i da samo treba da ih povezem,e pa nema kabla i neznam odakle da ga "izvucem"!Molim ako neko zna da mi kaze gdje da ih prikljucim!

Link to post
Share on other sites

masu mozes staviti bilo gde na skoljki,tj - pol,a + pol,sa obzirom da kazes da ti se pali na instrument tabli lampica od njih,vrlo je velika verovatnoca da + imas doveden do prekidaca,pa ga samo sa njega izvuces do maglenki,u koliko si siguran da su u njima led diode,u koliko je neka jaca sijalica,trebace ti i releji,po jedan za svaku maglenku :preved:

Link to post
Share on other sites

masu mozes staviti bilo gde na skoljki,tj - pol,a + pol,sa obzirom da kazes da ti se pali na instrument tabli lampica od njih,vrlo je velika verovatnoca da + imas doveden do prekidaca,pa ga samo sa njega izvuces do maglenki,u koliko si siguran da su u njima led diode,u koliko je neka jaca sijalica,trebace ti i releji,po jedan za svaku maglenku :preved:

Rijesio sam danas problem sa maglenkama i to tako sto sam dodao jedan prekidac koji se super uklopio(postavicu slike) a dugme za maglenke koje sam spominjao da imam u kabini je za zadnje maglenke!U jednoj maglenci ima 20 LED-ova od 5mm a ukupna snaga im je 1,5W!!!!Svijetle jace nego halogenke!Evo slike sto sam maloprije slikao,zbog ugla kamere izgleda kao da jedna svijetli jace od druge ali to nije tacno-potpuno su indenticne!Kako vam se cifotografija0107c.th.jpg

ni?

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...