Recommended Posts

mrzi me da citam to sve, siroku haubu si mogao da biras hoces neces... nema to veze ni sa modelom ni sa godistem...

Poznavaoce siroka maska je krenula u drugoj polovini 92god i nije ti informacija tacna da se moglo birati a svi modeli posle te godine su imali siroku masku . Nemoj da siris dezinformacije promenicu misljenje o tebi. :)

Link to post
Share on other sites

Poznavaoce siroka maska je krenula u drugoj polovini 92god i nije ti informacija tacna da se moglo birati a svi modeli posle te godine su imali siroku masku . Nemoj da siris dezinformacije promenicu misljenje o tebi. :)

Dejo ne zaleci se sa takvim izjavama!

siroka hauba se nije montirala u standartnoj opremi na m5 sve do aprila 1994 godine.(samo uz doplatu)

do tad su bili standart samo na v8 530 i 540 a za sve ostale modele je isla samo uz doplatu, tek posle aprila 94 je pocela da se montira na sve modele...

a onda: je posle 4.94 mogla da se naruci uz doplatu uska hauba i maska za sve one kojima se nije svidela standartna siroka...

tako da samo polako svi vi POZNAVAOCI ;)

Link to post
Share on other sites

Mislim da nisi upravu nisam nikada nigde video nijednog da ima usku masku posle 92 godine a kada porucujes delove nigde ti nece dati usku masku za to godiste . Proveri , znaj de se ja neistrcavam sa izjavama kad je BMW u pitanju.

Link to post
Share on other sites

Mislim da nisi upravu nisam nikada nigde video nijednog da ima usku masku posle 92 godine a kada porucujes delove nigde ti nece dati usku masku za to godiste . Proveri , znaj de se ja neistrcavam sa izjavama kad je BMW u pitanju.

to se zove bmw individual, kada dodjes da kupis novi bmw mozes da biras SVAKI detalj na autu i da napravis sebi auto po svojoj volji, naravno uz doplatu... to isto vazi i za haubu i masku, to je proverena informacija...

Link to post
Share on other sites

to se zove bmw individual, kada dodjes da kupis novi bmw mozes da biras SVAKI detalj na autu i da napravis sebi auto po svojoj volji, naravno uz doplatu... to isto vazi i za haubu i masku, to je proverena informacija...

Za siroku haubu mozda i nisam u pravu ali to sa BMW INDIVIDUAL odeljenjem nema apsolutno nikakve veze. To je isto kao kad bi rekli da M odeljenje odredjuje koji ce auto da ima sta od opreme.

Link to post
Share on other sites

Za siroku haubu mozda i nisam u pravu ali to sa BMW INDIVIDUAL odeljenjem nema apsolutno nikakve veze. To je isto kao kad bi rekli da M odeljenje odredjuje koji ce auto da ima sta od opreme.

A za sta si u pravu???To sto ti je Mirko rekao to je to,kakva crna 92god,imas i 94 sa uskom maskom pa cak i 95god.

Link to post
Share on other sites

Za siroku haubu mozda i nisam u pravu ali to sa BMW INDIVIDUAL odeljenjem nema apsolutno nikakve veze. To je isto kao kad bi rekli da M odeljenje odredjuje koji ce auto da ima sta od opreme.

nisam rekao odeljenje nego individual:

"BMW Individual is a program that allows you to order specific color combo/interior trim/exterior trims on your car.

For example, some of the individual colors are so rare that you don't even see them on regular production vehicles.

Any BMW can be ordered with an individual package from the factory.

This is just like how some people like to special order domestic cars with specific trims. Most of BMWs here don't come with Individual package because BMWs are imported and most people dont' have the patience to wait for an individual car to be ordered, produced and then delivered to them."

Link to post
Share on other sites

A za sta si u pravu???To sto ti je Mirko rekao to je to,kakva crna 92god,imas i 94 sa uskom maskom pa cak i 95god.

To za sta sam u pravu tebe neinteresuje. Voleo bi da mi pokazes jednu da je 93 pa na gore a da ima usku masku . Ja ih imam 5 i nijedna nije sa uskom maskom , mozda nesto sa njima nije uredu .

Link to post
Share on other sites

Kick nam svima izlazi u susret.. pa cak i kada su raspravke.. Otvorio covek fino novu temu, pa udarajte do sutra..po haubama mislim :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

Naravno, samo ja mislim da sam im objasnio neke stvari sa onim link-om :) da se ne prepucavamo vise ...

derane, poznavaoce, iskuliraj, previse se pravis pametan za svoje godine a pojma nemas... nije problem sto ne znas ali onda cuti i uci... DejanNS ima u svom vlasnistvu vise M-ova nego sto si ti video na ulici!! pa nije znao za pravu verziju sa haubama... a miki s38 moze tata da ti bude, i po godinama i po znanju o bmw tako da malo postovanja nebi bilo na odmet...

Link to post
Share on other sites

Naravno, samo ja mislim da sam im objasnio neke stvari sa onim link-om :) da se ne prepucavamo vise ...

a evo i konkretno iz tvog linka prekopirano:

What major revisions were made to the European-spec E34 M5 during its production?

Except for minor trim and equipment variations, there were few revisions to the original European-spec E34 M5 during its production. The first major round of changes occurred with the introduction of the more powerful 3.8-liter M5 in late 1991. Along with the larger engine, the 3.8-liter M5 brought Adaptive M Suspension, a reduced-effort clutch and a myriad of cosmetic alterations. Also, the M5 Touring was added at this time.

The final evolution of the E34 M5 entered production in May of 1994 and included the following upgrades:

-Getrag Type D six-speed manual gearbox

-Enlarged brake rotors with two-piece "floating" front calipers

-Thicker rear anti-roll bars (19mm on sedans, 20mm on Tourings) from the discontinued Nürburgring Package

-EDC mode switch from the discontinued Nürburgring Package

-Staggered 18-inch M Parallel Spoke wheels with 245/45ZR18 tires

-Widened front "kidney" grilles with revised hood to match

i gde sad tu pise da m5 s38b38 nije isao bez siroke haube i maske? ovaj tvoj link potvrdjuje moju izjavu da m5 nije isao standartno sve do aprila 94 sa sirokom haubom...

bas si nam objasnio sve...

Link to post
Share on other sites

eeeee, koje ste paljevine :) znao sam da ce se neko opet javiti. Gori ste nego kad sam ja dosao na forum. Inace prekopiraj sve po cemu se razlikuje 3.6 od 3.8 pa ces videte, inace nevidim gde sam ja pokazao nepostovanje prema drugima u mojim postovima, samo sam iznosio cinjenice ...

Link to post
Share on other sites