Ljudi, kako bi izgledala lista vasih top 5 najboljih terenaca


Recommended Posts

Kada kazem ,,terenci" mislim na vozila koja imaju najbolje terenske sposobnosti,to jest na vozila kojima grad nije primarni cilj,nego svi moguci tereni osim asfalta.

Evo moje liste top 5:

1.Mercedes G klase (znam da je ovo najomrzenija marka na ovom forumu (ni ja je nesto ne volim, ali sta da se radi))

2.Toyota Ladn cruiser

3.Land rover defender

4.Nissan patrol

5.Mitsubishi pajero

Ps. Ima tu i hammer h1 ali on bas nije bio za siroke narodne mase :)

Link to post
Share on other sites

ako je do terenskih sposobnosti onda prvo mesto definitivno zauzima hummer 1 , posle njega ide jeep chiroki kockica , tu su jos i land rover .... sve u svemu opste je poznato da su danasnji " terenci " sve al za terensku voznju NE , izgled i oprema je sada na ceni

Link to post
Share on other sites

Vozio sam jedno vreme Jeep Ciroki kockicu i stvarno ide gde hoces... I vrlo udoban auto tj. dzip... Prva tri dzipa sa tvoje liste su provereni terenci za bespuca...

Link to post
Share on other sites

zaista ne znam zasto tu ladu nivu toliko hvale , imao sam je nekih 3-4 meseca i to po zimskom periodu i uopste nisam zadovoljan kako se ponasa po vecem snegu , ova moja je gistro imala 4x4 pogon ali posto je to sve bez blokiranog shpera meni se vrteo prednji levi i zadnji desni , tj imao sam 2x2 vuchu , to je moje iskustvo

takodje bi dodao na listu mercedes g klase , poznati stari puhovi sto je vecina nas imala priliku da vozi u vojsci , dobri su na terenima , i jos su totalno neunistivi , bukvalno i da hoces ne mozes da ga unistis

Link to post
Share on other sites

Ma samo bezi od Suzukija i to od Vitare sa dvoja vrata...

Vi ne znate kako je TO lose na snegu jos sa sirokim letnjim gumama..hahahah smejurija a o udobnosti da ne pricam garantovano sam razbio neki kamen u bubregu te godine dok sam je vozio...

Link to post
Share on other sites

Kaze se "kako bi izgledala,a ne kako bih izgledala,bih se koristi u prvom licu jednine" izvini sto se mesam ali bode mi oci,jer srpski jezik odlazi polako u pm,pa bi bilo lepo da se potrudimo da ne gresimo. Izvini jos jednom verujem da si slucajno pogresio

Link to post
Share on other sites

ne racunajuci vojna i specijalna vozila ,lend rover defender,sve ostalo su samo pokusaji da se naprave terenci za civilnu upotrebu.

Link to post
Share on other sites

Kaze se "kako bi izgledala,a ne kako bih izgledala,bih se koristi u prvom licu jednine" izvini sto se mesam ali bode mi oci,jer srpski jezik odlazi polako u pm,pa bi bilo lepo da se potrudimo da ne gresimo. Izvini jos jednom verujem da si slucajno pogresio

Cudim se kako gospodja Ljilja nije to ispravila do sada :)

Link to post
Share on other sites

Kaze se "kako bi izgledala,a ne kako bih izgledala,bih se koristi u prvom licu jednine" izvini sto se mesam ali bode mi oci,jer srpski jezik odlazi polako u pm,pa bi bilo lepo da se potrudimo da ne gresimo. Izvini jos jednom verujem da si slucajno pogresio

U pravu si, treba da povedemo racuna, ali ako ce mo da teramo mak na konac sto se tice srpskog jezika velika vecina nas ovde pise ,,engleskom tastaturom" tj. ne koristi srpska slova(ukljucujuci i mene) ,mislim na slova: č,ć,š,đ,ž

Ps. Nema potrebe da se izvinjavas,ne ljutim se i greska mi se potkrade slucajno :rolleyes:

Link to post
Share on other sites