Nasi kucni ljubimci...


Recommended Posts

Ne znam, ja imam Cane Corso zenku stara oko godinu dana.. Kazu da i ti psi idu u borbe i sve ali moj mene slusa sve sto mu kazem. Tipa Sedi, lezi, nazad, stani, box, drzi macku itd.. :) Samo provedeno je puno vremena sa njom od malena.. Sad je na lancu preko noci jer pravimo novi bedem i box i primeti se da je ker samo srecniji kad se pusti preko dana. Mislim da je sve do odnosa vlasnika i psa, i ti moras da budes taj u koga pas pogleda pa nesto uradi, i onda nece biti problema. Imas razne nacine dresiranja, sa nagradom, kaznom, kombinovanjem toga mozes psu izgraditi karakter po svojoj zelji, nebitno o kojoj se rasi radi. Naucena je da decu ne dira, prolazi pored moje sestre koja ima 3 godine kao da ona nije tu, i sva deca iz komsiluka dolaze i igraju se sa psom i kad nisam kuci, tako daa eto jednog primera, mog licnog.. Postavicu kasnije neke snimke i slike da vidite da ne pricam gluposti

Link to post
Share on other sites

Upravo tako Miki, vazno je koliko truda ulozis da izgradis nekog psa. Moj staford je bukvalno spavao sa mnom u krevetu prvih godinu dana. Sad je u boksu uvece a preko dana slobodan po dvoristu. Kad nesto pogresi dovoljno je da ga pogledam popreko on samo legne i sakrije pogled. Dok postari i ostali stranci ne smeju ni da pomisle da udju u dvoriste koliko laje i kida kad neko pridje. Po meni je to definicija psa cuvara i zaljbljenik sam u pitove, staforede i cane corso.

Evo kako izgleda moj sa godinu i po dana

akisa.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Ja imam Pit-a evo vec cetvrta godina,ja vama ne mogu opisati koliko je taj pas mio,dobar,brizan,blentav...A 'vamo boze moj pit-bul! Opasan je samo kad treba da brani gazdu,ali po meni kao i bilo koji drugi pas kada mu je gazda u opasnosti.

Nebi je uspavao nikad,ne smem ni da mislim na trenutak kad ce morati da ode :(

Ria

04062011420.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

Imenjace lepa ti je kuca bas :) .... inace kad ste vec otvorili temu 'ljubimci clanova da okacim sliku mog ljubimca, Nije neki pit bull sestocilindras :D u pitanju je Zapadno skotski terijer ( poznatiji kao westi) inace ja ga tako i zovem :) 2006 je godiste mnogo je dobar i prgav! i ponekad ga vodim u lov :hunter:

c36020110317164522.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0930z.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

Evo i slike mojih ljubimaca..

fotografija0173s.jpg

Bak i Gala, sarplaninci

fotografija0271.jpg

Hana( i 6 RAZBOJNIKA! :D ), staford

Edited by Ljilja
Link to post
Share on other sites

E pa nisi ti nista bolji od mene :lol:

evo ga moj blenta u prvom i 6tom (malo jace) mesecu, sad mu je sedam i nesto (meseci :D )

stafi8.th.jpg

dsc01088z.th.jpg

dsc01641xt.th.jpg

P.S. napraviti proporciju u odnosu na cuclu :lol:

Kad se samo setim, jooooooojjjj :lol2: :wub:

Link to post
Share on other sites

Moj blenta... Nemacki ovcar Devil ali cesce Desa :rolleyes:

Jedini pas koji se umiljava oko nogu kao macka a veliki je i mator . (to dosta smesno izgleda)

Inace cuvao sam ga u STANU do 5-6 meseca :preved: , znaci vec formiran pas i ako verujete da mi je pravio manje nereda od jednog antihrista Poopy-ja (sijamskog macora), a onda se covek povuako u seosku idilu.

032110145146.jpg

032110144816.jpg

032110145406.jpg

Link to post
Share on other sites

Rocky El Diablo

skoro dvije god star... cca 6KG.. uspravi se uz radni sto u kuhinji i gleda sta ima na njemu....znaci to je 85cm visine :D

28675123915464294775100.jpg

38376142237439129244100.jpg

sdc11196o.jpg

sdc11234cq.jpg

kad se naljuti...bježi..

19837219813671020618710.jpg

19335619992227003134510.jpg

i nasa mala Misty.. stara dvije god..teska manje od 4kg...

sdc11225p.jpg

sdc10662b.jpg

sdc10651k.jpg

snfgnsfng.jpg

Link to post
Share on other sites

cudim se da ti ovo napises...s obzirom da si osoba koja vodi racuna o ovome forumu....ima nas ovakvih i onakvih ovde , ozenjenih i ostalih....svi mi volimo kucne ljubimce , ali razmisli malo o nama koji imamo klince...kako se osecamo kada procitamo...oni koji nam se najvise obraduju .... :huh:

Link to post
Share on other sites