Recommended Posts

  • 4 weeks later...

vrteo bi se slebije nego sad ,,po snegu e bolje kad nema sper ,,,a pogotovo sto je e36 ,,sa sperom je to ko puz pipnes gas on se okrene ceo krug polako ma uzas ,,,suvo je suvo po znegu je to savim bezveze raditi ali dobro znachi steci osecaj klizanja zneg i kisa su za to super ,,

samo ti nastavi tako da vezbas i po suvom slobodno bez spera sa e36 to moze nadji dva chunja stavi ih na deset metara jedan od drugog i vezbaj osmice da pravis

tako i ja ali nazalost to je bio fica trkachki bez spera

pozdrav odlichno je ovo

Link to post
Share on other sites

po meni je suvo suvo ,,nema veze sto se gume trose ali se i tera brzo,,po kise nije lose ali sporo dosta narochito na duzim krivinama gde se recimo vozi po suvom i preko 120km/h po kisi je to skoro upola jos ako su ti lose gume onda je to ludilo ,,imali smo radar u madjarskoj na driftu..ulazna brzina je bila od 115 kmh pa navise a po kisi ako se nevaram 80kmh i to sa slabijim kolima tj. laksim

toliko o mom misljenju,,naravno za suvo treba snage

Link to post
Share on other sites

Treba krenuti polako da se auto oseti, pa tek onda da se predje na brze a i problem je malo sto bas nema u BG-u neko mesto gde bih mogao malo da ludujem(ili ja ne znam) a da nedodje neko da davi-plavi.

Link to post
Share on other sites