Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala, znam nasta mislis, mogu sa folijom da uradim za bedza ali necu necu nesto previse da odstupam od stock izgleda barem za sada ! :) zato i jurim BBS stock felne, bubrege sam iz radoznalosti ofarbao i lepo je ispalo ... kad bude prosla 1 faza sredjivanja ... black hella farovi i mnostvo ostalo doci ce na red ;)

Link to post
Share on other sites

to je to,nista vise ne diraj...mozda malo da se zatamne stakla ali to je stvar licnog ukusa..sad samo menjaj felne ako ti je monotono..:D

Link to post
Share on other sites

"kick Masku i bubrege sam skidao, ovo ostalo sam zastitio za 5-10min sve i dobro je ispalo, da ne razmisljam dal ce da pukne neka plastika ili ne ;) ....

A za tablu stv msm da nije dobra ideja, i ono sto sam imao na centralnoj konzoli eko kozu, pa sam skinuo ... 1 faza dovodjenje u totalno stock izgled. Posle cemo videti sta i kako imam neke planove .... potpis sve govori B)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

O5 update ! kasnim malo ima vec par dana, al nmvz :)

Stavljen MT1 volan sa kozom, rucica menjaca ///M .... skinuta ona eko koza sa plasike oko menjaca, fabricke papucice konacno! i sve 4 patosnice

slika0412b.jpg

slika0413.jpg

U medjuvremenu Auto je bio kod Ace, sada je kompletno osposobljen na benzin. Stavljen novi protokomer, ociscene dizne(nov filter naravno) i nosaci motora stavljeni na svoju normalnu poziciju. Sada auto stvarno ide kao blesav za 2.0 ! :) jos su poskidane one ploce od plina na usisu ... sad se samo pegla na benzin !

Link to post
Share on other sites