Recommended Posts

bmw club serbia , vozili sinoc ukupno 5 trka , i naravno odneli 5 pobeda....... i to prilicno ubedljivih , dodushe ja sam dobio dve trke i obe za dlaku....... nidza 325 dve trke PREKINUO GA JE OD ZIVOTA , mislim da je bio u pitanju pezo GTI sa nekim doradama na sebi , UROSdzoni 323 , se trkao sa najpravednijom konkurencijom , protiv automobila koji je ustvari isti model ( bmw kocka ) i isti motor 2.3 ,kao i njegov auto , cak je protivnik imao i sper diferencijal koji daje neku mizernu prednost na samom startu , i pored loseg starta ( protivnik je krenuo znatno ranije ) urke ga je na kraju urnisao...... sve u svemu bavaria rules.....we won't let you down.....

Link to post
Share on other sites

dzoni sledeci put te nepustam samog uvek zaboravis da spustis rucnu

a jos mu se i menjac zaglavio u prvoj...... ;) :)

Link to post
Share on other sites

pa sta reci sto se mene tice trke su bile ok izvristao sam za nidzom kada se prvi put potrkao.vristao sam kao somina ;) ja mislim da je to bio peugot sa mi16.

nakon jedne trke protivniku nije bilo dosta pa je hteo jos jednom da izgubi.sto se mene tice moj protivnik je krenuo ranije ali na zaprepascenje moje uzeo sam ga za dve duzzine :) a dragance hm dragance je stao na crtu sa audijem i naravno pobedio.toliko sto se mene tice :) :)

Link to post
Share on other sites

svaka cast momci , nadam se da cemo i sledece nedelje osvetlati obraz bavarie....

Link to post
Share on other sites

Samo napred BMW ubice ;)

Link to post
Share on other sites

bmw club serbia , vozili sinoc ukupno 5 trka , i naravno odneli 5 pobeda....... i to prilicno ubedljivih , dodushe ja sam dobio dve trke i obe za dlaku....... nidza 325 dve trke PREKINUO GA JE OD ZIVOTA , mislim da je bio u pitanju pezo GTI sa nekim doradama na sebi , UROSdzoni 323 , se trkao sa najpravednijom konkurencijom , protiv automobila koji je ustvari isti model ( bmw kocka ) i isti motor 2.3 ,kao i njegov auto , cak je protivnik imao i sper diferencijal koji daje neku mizernu prednost na samom startu , i pored loseg starta ( protivnik je krenuo znatno ranije ) urke ga je na kraju urnisao...... sve u svemu bavaria rules.....we won't let you down.....

A gde sam ja bio? Shto me niste zvali? Imao sam vozilo koje bi pobedilo u svim klasama.

Link to post
Share on other sites