Na sta su sve ljudi spremni zbog para


Recommended Posts

Posto sam elektronicar po struci posecujem jedan forum vezan za elektroniku i naidjem na jedan post. Ukratko, tip ugradjuje plin u automobile i daje na rate. Da bi se obezbedio da mu se plati hoce da mu se napravi tajmer na 30 dana koji bi onemogucio rad auta, kaze deo na plin(sta ako ne radi na benzin, nema bezina). Naravno, to bi ugradio bez znanja vlasnika automobila. Zamislite, ulecete u makazice a ono auto se ugasi ili neka hica a ne mozes da upalis auto. Evo ovde se moze videti sta je tip hteo http://www.elitesecurity.org/t433241-Tajmer-na-dana nimalo moralno. poz

Link to post
Share on other sites

sad sam procitao i vidim da je covek popizdeo, verovatno mu i kurta i murta duguju pare. To je sve bezobrazluk ljudi, nije bas tolika kriza, da jeste niti bi vozili aute niti bi ugradjivali plin da nemaju da plate. Ja ako nemam para da nesto platim ili ako treba da nesto da platim na rate a nisam siguran da mogu da ispostujem onda se ne zalecem. Evo ti primer konkretno, moj rodjeni burazer ima agenciju za registrovanje kola, dodju mu ljudi i zamole ga da registruju auto na rate ali nemaju cekove pa ako moze u kesu, posto je kriza i burazer da bi sacuvao musterije pristane. To su sve kao komsije, prijatelji, pa prijatelji prijatelja itd...elem daju mu nesto love a ostatak za mesec dana...i onda pocinje drama, on ih zove, oni se vade na raznorazne gluposti, pre neki dan ode kod tipa koji mu duguje 100e vec nekoliko meseci, taj majmun mu odgovara kako nema para, NEDAVNO SE VRATIO SA MORA, pa mamu ti j***m smrdljivu, ti se provodis i trosis pare a meni dugujes..koja drskost. Ovih primera ima mnogo, tako da ja razumem ovog lika, verovatno je ogorcen i uopste ne opravdavam nikoga ko ne vraca dugove, ima ljudi kojima nesto iskrsne pa da ih i razumes ali je mnogo veci slucaj BEZOBRAZLUKA.....elaborat jbt :lol:

p.s. pardon na psovkama, ali citiram burazera..

Link to post
Share on other sites