Recommended Posts

ovaj...da nisi pogresio..." malo " ....verovatno si hteo reci....on je slican njima :lol:

Nisam Ministre, njemu je poznat "Transporter", odnosno Marko Pesic, stoga reci da je pomenuti slican tip drugome, ispravno je ovako se izraziti. ;)

Link to post
Share on other sites

druze...tvoj auto - tvoja stvar , ako je tebi ok , meni je jos bolje ... po meni ovo je ok forum , ali nikako nije mesto za raspravljanje o ukusima...cak i da je najlepsi i da si "spucao"....mnogo love , uvek bi se nasao neko da kritikuje... prst u uvo i obrati paznju na suvozacice...poz !

slazem se u podpunosti,o ukusima se ne raspravlja,a jbg,sta cu kad sam samac,cice menjam kad stignem,a zaljubljen sam u svoj autic hehe :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

može li se znati koliko si dao para za auto?

koliko sam ga platio kad sam ga kupovao,ili koliko sam ukupno upucao para u njega?

Link to post
Share on other sites

pedofilija boles' najmilija :lol: ...crni sine kakva su ovo deca na slikama

a neeeeeeeee,samo deluju mlado,predhodno smo uzeli licne karte na uvid i punoletne su :pleasantry: :D :P :prankster2: :dance3: :preved:

Link to post
Share on other sites

a neeeeeeeee,samo deluju mlado,predhodno smo uzeli licne karte na uvid i punoletne su :pleasantry: :D :P :prankster2: :dance3: :preved:

hehe a sta mislis da se ja bunim protiv piletine :dance3: samo proveravan da nisu rodbina ili cere mozda pre komentara :lol:

Link to post
Share on other sites

molim batalite komentare na racun zenskog sveta....slike su uklonjene, mislim da nije fora da se slike devojcica potezu po forumima...a i svet je mali, moze neko nekog ovde da prepozna....mozete da pomislite i da sam ljubomorna, nemam nista protiv ;)

Link to post
Share on other sites

Sad ste ga svi najjjjjjjjj....LJiljo,cvrsta ruka...... :) :)

Druze ne ljuti se ali polako prelazis u.....

spma0368.jpg

Uploaded with ImageShack.us

...a to nikako ne ne ide......

Ponavljam...samo moj nacin vidjenja i poredjenja,bez ljutnje :)

Link to post
Share on other sites

Isti :lol: Samo sto se onaj zove opel a ovaj bmw, i sad se sigurno opelasi hvataju za slike tvog auta kada hoce da prozivaju vozace bmw-a, nema ljutnje!!!Ubise ga ove crte po masci i sa strane, skini bar to za pocetak... :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Druze iskreno lepo jto se trudis da sredis svoj auto ali po mom misljenju mislim da si malo promasio pravac,BMW nije auto za tu vrstu kindjurenja.Po mom a i po misljenju ostalih ovde BMW je lep i u stock varijanti pa bi ti ja predlozio da sve vratis u sto je moguce pribliznijem stanju fabrickom osim nekih detalja koji ga nece drasticno odvuci od takvog stanja.To je moje misljenje a ako je tebi ovako ok onda furaj svoj fazon,najbitnije da je to jos uvek BMW :e30:

Link to post
Share on other sites

Svako ima svoj ukus,stil...mozda covek zeli neki nadrkani styling,cice ovo ono :) ali bmw ne treba preterano budziti,jer je on sam po sebi nadrkan auto ^^ ja neki put pre nego sto udjem u auto,zastanem ispred njega i kazem sto imam lep auto,ili 100 puta sam i daljine rekao uuuu jbt vidi onaj bmw :D

Link to post
Share on other sites

molim batalite komentare na racun zenskog sveta....slike su uklonjene, mislim da nije fora da se slike devojcica potezu po forumima...a i svet je mali, moze neko nekog ovde da prepozna....mozete da pomislite i da sam ljubomorna, nemam nista protiv ;)

ljiljo,pa ti si nase musko,zato te i volimo,a slike,ok,tvoja odluka ali su slike sa zvanicne stranice agencije u kojoj rade te devojke,tako da nisi bas puno ucinila sto si ih uklonila,jer ok,nece ih niko gledati ovde,ali ih zato svi gledaju na njihovom sajtu :pleasantry: sto se tice auta,zute trake sa maske su skinute,maska je sada stock,do duse farbana u boju auta,jer je predhodno bila jako izgrebana,crte sa strane nisam skinuo,iskreno meni se svidjaju i isticu lajsne,posto su na onom malom udubljenju u lajsnama 3mm,a i koliko znam,video sam gomilu lajsni koje su crne boje,sa tankom crvenom trakom fabricke.ukusi su razliciti,ne prija svacijem oku isto,pa o njima ne treba raspravljati,a kao sto je rekao windfacker,naj bitnije je da je to jos uvek bmw :e30:

Link to post
Share on other sites

Svako ima svoj ukus,stil...mozda covek zeli neki nadrkani styling,cice ovo ono :) ali bmw ne treba preterano budziti,jer je on sam po sebi nadrkan auto ^^ ja neki put pre nego sto udjem u auto,zastanem ispred njega i kazem sto imam lep auto,ili 100 puta sam i daljine rekao uuuu jbt vidi onaj bmw :D

Bas tako! :thumbsup:

Bmw je i po default stanju zajeban auto sa reputacijom,pa i ako se sredjuje najbolje je da to bude nesto minimalno u vidu alu-felni,xenona,zatamnjena stakla,obrvice i slicno.

On vec privlaci paznju samim svojim imenom i znakom tako da mu nisu potrebni dodatni detalji koji bodu oci da bi bio upadljiv i dosao do izrazaja. Jasno govori svojom pojavom- ja sam mocan i lud,sklanjaj se sa puta :girl_devil:

P.S Isti slucaj i kod mene,imam obicaj ponekad samo da ga gledam par minuta i da mu se divim.Ponosan sto vozim takav auto. ^_^

Link to post
Share on other sites

daj adresu da te castim ovim plastikama oko km sata,samo pomeraj ovo zuto .... :preved:

Link to post
Share on other sites