Recommended Posts

Ne prelazim ja nigde,ali ako padne neka teska lova,mogao bih da dodam i neki BMW

Ajde da kazemo da sam postovalac lika i dela druga BMW-a .

A mogao bih i da ubacim po neku sliku ove moje Alfe,jel da?

Link to post
Share on other sites

Dobro ti nama dosao,pa sta god vozio.... :)

Zavist ili ljubomora,sve jedno...trenutno si na forumu BMW kluba pa je s toga i logicno da se postuju odredjeni standardi...

Ljilja ti je lepo postovala link,pronadjes tamo gde su AUTOMOBILI CLANOVA KOJI NISU BMW,i tu lepo okacis slike svoje Alfe..sve ispostovano i svi srecni i zadovoljni.... :preved:

Link to post
Share on other sites

Dobro ti nama dosao,pa sta god vozio.... :)

Zavist ili ljubomora,sve jedno...trenutno si na forumu BMW kluba pa je s toga i logicno da se postuju odredjeni standardi...

Ljilja ti je lepo postovala link,pronadjes tamo gde su AUTOMOBILI CLANOVA KOJI NISU BMW,i tu lepo okacis slike svoje Alfe..sve ispostovano i svi srecni i zadovoljni.... :preved:

I bolje ja vas nasao,verujem da se malo drugarskog zadirkivanja nije uzelo za zlo ili da se nismo pogresno razumeli.Ne bih ni bio ovde da ne postujem i ne volim to sto radi BMW.

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Ne sekiraj se, daleko gore bi prosao bmw-ista na alfa forumu! ;)

Poz od bivseg kolege...

Link to post
Share on other sites

Zao mi je sto cujem takve stvari Tokyo...Uopste te ne smatram "bivsim",vec kolegom.

Za mene Alfa i BMW su automobili sa slicnom istorijom,duhom,idejom...Nema tu mesta rivalitetu,sem onom sportskom i drugarskom.

A vidis ta ideja sa RWD 156 me bas raduje !

Link to post
Share on other sites

Zao mi je sto cujem takve stvari Tokyo...Uopste te ne smatram "bivsim",vec kolegom.

Za mene Alfa i BMW su automobili sa slicnom istorijom,duhom,idejom...Nema tu mesta rivalitetu,sem onom sportskom i drugarskom.

U potpunosti se slazem...

Mada ima dosta tih "bivsih kolega" koji me sa prezirom gledaju, prosto da ne verujes?

tako je kako je....., u zadnje vreme se vise cudim kada vidim nekog normalnog nego suprotno. . . ;)

@kick

U momentu da se poslikao tu alfu!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

U potpunosti se slazem...

Mada ima dosta tih "bivsih kolega" koji me sa prezirom gledaju, prosto da ne verujes?

tako je kako je....., u zadnje vreme se vise cudim kada vidim nekog normalnog nego suprotno. . . ;)

@kick

U momentu da se poslikao tu alfu!!!!!!!

Sta bi sa tvojom 75? Da li je nekim cudom na prodaju?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...